Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon igyekszem megváltozni,...

Nagyon igyekszem megváltozni, mert sok olyan tulajdonságom van, amik megakadályozzák, hogy igazán boldog legyek a párkapcsolatomban. De tud-e az ember valójában változni?

Figyelt kérdés
Vagy mindig tudatosan oda kell majd figyelnem, hogy úgy viselkedjek, ahogy szeretnék és ne úgy, ahogy az eredeti természetem diktálja?
2011. júl. 26. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell a figyelés,a koncentráció szerintem.De egy kicsit maradjál olyan,amilyen vagy,csak számolj el magadban tízig.. és jól gondold meg,míg számolsz,hogy mit mondassz..

Teljesen egy kialakult egyéniségű ember nem fog megváltozni,ha a fene fenét eszik sem(szakmai gyakorlaton tanultam).

2011. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a kialakult egyéniségemmel nagyon nehéz együtt élni.:( Akkor mit tehetnék?
2011. júl. 26. 00:50
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha elnyomod a személyiségedet, végképp nem leszel boldog. Egy az egymillióhoz az esélye, hogy olyan embert találsz, aki miatt érdemes lesz megváltoznod. Ellenben, akiért érdemes, az nem fogja tőled elvárni, hogy változz meg. Legyél türelmes, és ne akarj azon változtatni, ami Te vagy.
2011. júl. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mivel nem a személyiségedhez illik a párod vagy az életviteled (a párkapcsolatiság) 2 dolgot tehetsz.


1 változtatsz az életmódodon: szakítás vagy nem érdekel ha elveszted a párod, de ez nem hiszem hogy menni fog a vágyaid miatt


2 magadon változtatsz hogy kiszolgálhasd a vágyaid és a párodat. ha erre nem vagy képes, csak az első marad. szerintem tud változni az ember, csak nagyon nehéz elkülöníteni az erőltetett színjátékot a valóságtól. szerintem a lassú őszinte változás sok energiát igényel.


ha azt mondanánk hogy nem, akkor már inkább dobnád is?

2011. júl. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem dobnám.:) Kitartóan próbálkozom.
2011. júl. 26. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!