Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy szívtelen ember?...

Milyen egy szívtelen ember? Hogy viselkedik? Hogy beszél? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 16:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én szívtelen vagyok. Nem így születtem. Nagyon régen történt. Elszakítottak a barátaimtól, elvettek tőlem mindent, nagyon sokszor megbántottak, cserben hagytak, kinevettek. De a dolog ami szívtelenné tett az az hogy nagyon sokszor felbosszantottak, de úgy igazán, én pedig nem csináltam, szóltam semmit. Azt hittem hogy ügyes vagyok hogy ezt teszem, de ez roncsolta szét a lelkemet, hiába folytottam el a dühöt, megmaradtak bennem, egy-egy kis repedés a szívemen. Most már akkora haragom van, olyan az alaphangulatom, hogy minden embert gyűlölök, nem tudok szeretni, megkönnyebbülök ha mások (is) szenvednek, jó érzés pusztítani és tudni hogy nagyon rosszat tettem, nem tudok barátkozni, sosem voltam szerelmes, megijdenek tőlem, csak akkor sírtam amikor gyerekkoromban bottal vertek, élvezem az állatok gyilkolását, gonosznak tartanak, beindít a vér látványa, semmi sem tud megállítani, csak megölni lehet, kárörvendő vagyok, már nem hiányzik a boldogság. Összegezve cserben hagytak az emberek, kitépték a szívem, nézték ahogy összeesek és rámtapostak. Nem én akartam ilyen lenni
2012. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!