Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A gátlások miatt lehet az,...

Life is beautiful kérdése:

A gátlások miatt lehet az, hogy nem jön ki az egyéniségem, a stílusom?

Figyelt kérdés

nap mint nap élem át azt ,hogy mintha nem lennék természetes, nem adnám magam át az érzéseknek -legyen szó egy beszélgetésről,vagy buliba tánc,vagy a járásom sem biztos ,hgoy olyan amilyen akkor lenne ,ha egyáltalán nem figyelnék rá ,hogy hogyan tegyen egymás után a lábam -


magyarul ez a másság inkább negatívum ként jelenik meg (persze van pár pozitivuma is, de ezek elbújnak bennem:\)


ilyenre gondolok ,hogy nem vagyok egy humorbugyor, ha találkozom osztálytársakkal nem az az első ,hogy röhögő fejjel kezetfogok vele, aztán poénkodunk; viszonlagy jó emberismerő vagyok, empátiát már inkább túlzásba viszem...


na ebből valszeg nem derül ki milyen a stílusom..



akkor mást kérdezek, milyen az az ember akinek van stílusa?


az első gondolatom az ,hogy jó fej és természetes, nem játssza meg magát.. tehát aki jófej, természetes és önmagát adja annak van stílusa? :D


2011. nov. 17. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem minden embernek van egyfajta stílusa,csak van akiből nem bújik ki igazán van aki rá is játszik!

Valamilyen szinten egy cipőben járunk,én önmagamat is adom nem meg nem is! Jófejnek tartanak,és a személyiségemmel ÁLTALÁBAN meg is vagyok elégedve.. De néha-néha sajnos én is túljátszom magam,ez olyan esetekben szokott előfordulni,mikor valakinél nagyon be akarok vágódni! Ilyenkor minden a viszályára fordul és olyan dolgokat mondok,amiket nem kéne és már nem is jófejnek,hanem idiótának tartanak! És igen velem is előfordul,hogy szeretnék a többiekre hasonlítani és poénkodni,de ez sokszor olyan kínos sül el!

A járásommal nekem is vannak problémáim mindig olyan szétesettnek érzem magam olyan semmilyennek! És nem is tudom,hogy hogyan menjek lazán vagy mittudom én!

Mikor röhögünk valamin,néha röhögök velük,de mindig van amikor csak direkt,és ez olyan unalmas,mert van amikor nem is érzem jól magam igazából!!

2011. nov. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!