Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnék valahogy magamon...

Tudnék valahogy magamon változtatni? Hogy lehetne a stílusom megnyerő?

Figyelt kérdés

Rengetegen komolytalannak tartanak, néha gyerekesnek, holott szerintem nem viselkedek, és beszélek így. Miért lennék komolytalan, azért mert néhány kérdésre azt mondom hogy "nem tudom"?

Én csendes, visszahúzódó vagyok alapból, de hogy tudnék ezen változtatni? Hogy legyek nyíltabb, hogy legyen megnyerő jó stílusom?


Nem vagyok gyerekes, nem értem miért tartanak egyesek annak, ha meg ténylegesen megpróbálok megkomolyodni akkor meg azt vágják a fejemhez hogy "nincs benned humor" "nem tudsz szórakozni" stb.....


Azért lennék gyerekes mert nem szoktam bulikba járni, mert nem olyan a természetem?

Megpróbálok nyílt lenni, de mindíg megkapom hogy miért nem vagyok nyíltabb. Hogy lehet valaki nyílt?



Hogy tudok pozitív irányba változtatni a stílusomon, hogy megnyerő, jó legyen hogy sokaknak bejöjjön ? Szeretnék ilyen lenni, de fogalmam sincs hogy álljak neki.


2011. júl. 18. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Feszélyezve érzed magad másokkal?Azt érzed,hogy folyamatosan jó lenne mindenkinek megfelelni?Úgy érzed,hogy így,ahogy vagy nem szeretnek?

Szerintem add önmagad,ne érezd azt,hogy nem vagy megnyerő,legyél szabad.Biztosan te is szeretsz azért csavarogni,ha bulizni nem is.Akkor sok emberrel kellene eljárnod,közösségbe kellene járnod.:)az 100%,hogy segítene a helyzeten.Minden igazi barát elfogadja a barátját olyannak,amilyen.Ha nem,akkor elkell messziről kerülni.

Nyíltnak leginkább úgy lehet lenni,hogy minden zenét meghallgatsz,érdeklődsz a kultúrák,nyelvek,szokások,receptek iránt,meg más emberek felfogása iránt.

Nem hiszem,hogy sosem beszélgettél még egy jót sem az emberi hibákról,érdekességekről,problémákról..vagy akár a porszívóról,ha úgy tetszik.(ez egy közömbös téma-a porszívó helyébe lehet a hűtő,de lehet például a haj töredezése vagy az épp aktuális,akárkivel megbeszélhető problémák.)

2011. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi.:P
2011. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:24

Ez a válaszoló nem én voltam:DxD csak hogy tudjátok h én a hosszú választ adtamxD szóval a két 76%os nem ugyanazxd

2011. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez még oké, de szeretnék kicsit pozitívan változtatni magamon.

Hogy lehetek nyíltabb, de a megnyerő stílus alatt nem azt értem hogy mindenkinek megfelel, hanem olyan "megkapó" olyan jó, megnyerő :)

Hogy viselkedik egy ilyen ember? (persze bunkó sem szeretnék lenni)

2011. júl. 18. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen vagyok. Nem mindenkihez tudok közeledni, sőt szinte senkihez sem. Ha hozzáfűzök valamihez valamit, akkor egyből "húú de mekkora hülyeséget mondtál"... Sokan kreténnek tartanak amiért nem járok bulizni és amiért próbálok jól tanulni (kisebb-nagyobb sikerrel). Engem is nagyon szokott ez bosszantani, de hát ez van... Próbáltam már változni, de rájöttem: ahhoz, hogy elfogadjanak és ne nézzenek le, egy bulizós, ivós, pasik után rohangászó p*csának kéne lennem. 16/L
2011. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én 18/F vagyok

Én szeretnék magam változtatni, mert szeretném ha több barátom lenne, meg megnyerő stílusom lenne....ha önmagamat adom, senkim se lesz sose. A stílus változtatással nem azt akarom elérni hogy ne legyek önmagam, hanem azt hogy valahogy jobb legyek, és az legyen az új énem stb. Szal értitek....de hogy tudnám ezt megcsinálni bulizás nélkül?

Hogy lehet valaki nyíltabb?


Mert ismerek olyat akinek valahogy sikerült, szinte mindenki szereti, mindenki szívesen beszélget vele, hozzám meg oda se jönnének sose...de nem akarom utánozni, hanem saját magam akarok ilyenné válni ....

2011. júl. 18. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 16/L vagyok és van egy khhm... "barátnőm". Mára már rájöttem, hogy abszolút nincs szükségem rá, csak lábtörlőnek használt, meg amikor a barátnője a pasijával volt akkor voltam én jó. Ha mondjuk ott voltam náluk, szülők elmentek hazulról és iszogattak (még páran ott voltak) és én nem kértem, se akkor, se most nem vágyom az alkoholra. Azóta kaptam meg mindig tőle, hogy na majd ha idősebb leszek megtudom stb. Megjegyzem egy évvel idősebb nálam. :D Attól, hogy nem jársz buliba még lehetsz jó ember és nyílt, sőt én inkább beszélgetnék veled, mint egy buliban bárkivel is.

Próbálj meg mindenkivel kedves lenni, mosolyogj, suliban beszélgess sokakkal vagy akár buszon, vonaton vagy bárhol, ahol van egy szimpatikus ember. :)

Ja és ne más miatt akarj változtatni magadon!! :) Sok sikert! ;)

2011. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!