Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az miért lehet, hogy teljesen...

Az miért lehet, hogy teljesen önbizalom hiányban szenvedek, de ezt senki nem veszi észre rajtam?

Figyelt kérdés

Olyan furcsa érzés ez,nem kifejezetten rondának érzem

magam,de mégsem vagyok megelégedve,így konkrétan én sem tudom miért,nincs rajtam súlyfelesleg és semmi egyéb,

de mégis önbizalomhiányom van,egy nap többször is elmondom a körülöttem lévőknek(lányoknak),hogy nem érzem magam szépnek,legszívesebben elbújnék és nem is léteznék!

Erre mindig csak azt kapom,hogy én mennyire el vagyok

szállva magamtól,teszem magamat,meg milyen beképzelt vagyok és imádom magamat!

Egyik nap egy "barátnőmmel" pont a külsőről beszélgettünk,

éppen a számra kentem szájfényt és beszólt,hogy most

mit kenegetem magamat,meg minek nézegetem magam a tükörbe,

hogy lehetek ilyen beképzelt!!!

Akkor is ezt mondják,mikor egy fiúval beszélgetek,

vagy netán flörtölgetek,hogy én teszem magam a fiúknak!

Jó a fiúknak nem mondom,hogy "húú de utálom magam,ilyen ronda vagyok,olyan ronda vagyok" mert ők nem tudják ezt elviselni a nőkben!!! De attól még nem vagyok egyből beképzelt rib@nc!!


2011. nov. 18. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valójában nagyon is szép lány vagy,és a lányok ezt pontosan tudják, és azt hiszik hogy azért mondod hogy őket bosszantsd.Szerintem ne mondd többet,vagy csak szard le mit mondanak és kész.
2011. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké azon vagyok,hogy nem foglalkozom velük de nagyon bosszant!
2011. nov. 19. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!