Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire érint rosszul, ha...

Life is beautiful kérdése:

Mennyire érint rosszul, ha ilyet mondanak rólad, hogy "ez hülye", "így is szeretünk ám"?

Figyelt kérdés

mikor kisebb vtam ,12-13-14 éves ,gyakran csináltam ,eszement nagy baromságokat, és még mindig bennem vannak ,pl télen fürdőgatyába szaladgálni nyilvános helyeken ,városba

vagy beöltözni csövesnek és pénzt kéregetni


ezek úgy bennem vannak, és nem azért mert idétlen hülyegyerek vagyok ,hanem vmi miatt kisebb korom óta ez kialakult bennem ,hogy ezek jó dolgok


de eközbe rájöttem ,hogy a korosztályomat ,inkább a részegség, meg a primitívség,káromkodás vonzza ,hogy minél jobb poénokat lökj, ha nem vagy beszédes átlátnak ratjad, nem vesznek észre, mert van akinek jobb a dumája és elvannak azzal, habár a kapcsolatuk felszínes megelégszenek vele, nem is kell több nekik


így hát mikor rámjönnek ez az eszementségek mindig egyedül maradok ,mert nincs kivel hülyülnöm ilyen téren, mert azt mondják ,hogy "te normális vagy" azt jót röhögnek, én is röhögök magamon ilyenkor ,és feldobnak az efféle baromságok..


de mikor már sugárzik belőlük ,hogy lenéznek azért mer MÁS A HUMORÉRZÉKEM ,akkor annyira rosszul esik ,alig találok vkit aki hasonló mint én


egyszer azt mondják rólam ,hogy nagyon hülye vagyok, máskor meg nagyon komoly, hát de most hogy van ez? mit kezdjek a személyiségemmel?


egyáltalán, baj van velem ,hogy szeretek ilyen baromságokat csinálni?

18f


2011. nov. 19. 20:08
 1/4 sámliműszerész ***** válasza:
100%

Na valami ilyesmi vagyok én is. XD

Engem hidegen hagy hogy mások mit gondolnak vagy gondoltak rólam, ha nem csinálhatnék nagy hülyeségeket, (még most is, nem csak 12-16 éves koromig) akkor nem lennék önmagam. Itt egy jó sztori:

Kedden állok a buszállomáson, melóból jövök haza, de még van 15 percem a buszig. Odamegyek az információs fülkéhez és ezt mondom a csávónak: -Kettő sajtos tejfölöset kérek. XD

a csávó néz rám, olyan arccal amit leírni nem lehet, és ennyit kérdez: -Becsomagoljam, vagy itt fogyasztja?

A térdemet vertem a röhögéstől. Amikor a buszon ültem, eszembe jutott és vigyorogni kezdtem, valószínű hogy többen hülyének néztek, de lesz@rom.

2011. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D::DD jájjj , ez tényleg jó

és legalább összehaverkodtatok? xd

2011. nov. 19. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak lány és nagyon rosszul esik amikor megvetnek a humorom miatt. De az a lényeg, hogy ÉN jól érzem magam és jót nevetek :D Az élet attól gyönyörű, hogy TE széppé teszed! Aki meg nem értékeli az így járt.
2011. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdésedből az jött le, hogy különleges a humorérzéked:) nekemis, bár akárki előtt, aki nem fogadja el, nem szorakozok:)) amúgy a humor nem csak humor, amitől jól érezzük magunkat, hanem ki is ismerhető az ember tőle, ezzel magyaráznám a panaszod, sok ember nem szivesen fogadja el a "másságokat" , csúnyának látják, míg te szépnek látod. rosszallom azt, hogy sok embernek mennyire nincs empátiája. bár vannak olyan humorok, amik nekem sem jönnek be. a te fajta humorod igen, nem tudom mi a baj vele. de például vannak az olyan humorok, amik beképzeltséget, stréberséget, nyálasságot, erőszakot sugallnak, nem ellemezgetem, csak egyszerűen ráérzek ezekre valaki humorjában és nem találom viccesnek. ilyen a humor, fele mi vagyunk valójában. a humortól nem csak jól érzed magad, de szimpatikussá válsz a magadfajták szemében, hisz megismernek belőle Téged.:)
2012. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!