Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért zavar, ha olyanokat...

Miért zavar, ha olyanokat mondanak, hogy álmodozó lány vagyok, hercegnő, stb. , akinek herceg jár vagy azt várja?

Figyelt kérdés
Miért érzem ezt bántónak?
2011. ápr. 17. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Hölgyem, megérkeztem. Én vagyok a szived hercege. :)


19/F

2011. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért zavar csillagom, mert meg akarsz felelni mindenkinek. Igenis várd a herceget és higgy a mesékben, mert csak azok segítségével lehet túlélni a borzasztó hétköznapokat. Ettől sokkal intellektuálisabb, nyitottabb ember leszel, aki tud hinni saját magában és másokban is, ezáltal tud segíteni másoknak. Egyszóval csak jobb ember vagy tőle.
2011. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ettol nem leszel se jobb se rosszabb... Max. A ribanc lehetoseg kizarva :)


En is ilyen vagyok. Pedig mar 20 multam.

Azert faj ha ezt mondjak mert mindketten tudjuk h manapsag az a normalis ha van az embernek pasija meg ilyenek. Rokonsag baratok is zaklatnak- mar egyre ritkabban- ilyenekkel es ez rosszul esik h ok nem ertik meg nekem nincs szuksegem arra h mindig legyen baratom azt meg vegkepp nem tudom nekik elmagyarazni h en nem megcsokolni de mar hozzaerni is irtozom olyanhoz akit nek szeretek/kedvelek az meg h egy idegen/ szamomra nem elfogadott ember hozzamer akar csak megsimizza a vallam teljesen kizart- ez egy fobiam egyebkent, ordibaltam mar emiatt oran osztalytarsammal.


Ne foglalkozz veluk! Mert csak rosszabbul erezned magad miattuk es meg belehajszolnak olyan kapcsolatokba amihez nincs is kedved, de ez lenne az 'elvart'...

2011. ápr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!