Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen színü haj...

Szerintetek milyen színü haj állna nekem jól? Tetszeni akarok egy fiunak de nem tetszík a hajszínem :// (kép)

Figyelt kérdés

1 [link]

na fekete , szőke ?? nmetudom eldönteni :// na és a tesómnak ?? 2 es kép :)

[link] neki barna a haja ::)


2011. nov. 20. 10:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
második kép fekete fehér hogy alapítsuk meg a a hajszínt ?:D
2011. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
NEKI BARNA ODAÍRTAM !!
2011. nov. 20. 10:54
 3/13 anonim ***** válasza:
hát azt kéne megtudni hogy milyen a fiú ízlése, van akinek a barna tetszik de van aki csak a szőkék közül válogat
2011. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel a barnával semmi baj nincs.
2011. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pár árnyalatnyi világosítás elég. amúgy az a jó a hajfestékben, hogy fényt is ad a hajnak.

De mivel gondolom festékszüzek vagytok, mindenképpen csináljatok allergiatesztet.

Le van írva a dobozban lévő papírra.

Egy barátnőm egy éve befestette a haját. rá egy hétre nekiállt csomókban hullani a haja. Szegény lány rövidre vágatta a lapockáig érő haját, és a hajvonala majdnem a füléig feljött, és nagyon megritkult.

Szóval csináljátok meg tesztet.

2011. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Akkor te az elso kepen vagy? Szerintem neked az a szin epp illik ami van a kepen... Bar nekem a bretonos haj annyira nem tetszik, szerintem inakbb frizuran varialj.


18/F

2011. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kislányok avgytok még! nem kell hajfesték.. csinos ruhák és ékszerek esetleg egy szolidabb smink és ígyis lehetsz szép..
2011. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 problem?:D válasza:

Megdugnálak!

16/f

2011. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Először ne hajfestéket vegyél hanem egy új tükröt ezt az ócskát meg dobd ki.
2011. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem is először a frizurával kellene variálnod. Ha nem lenne olyan hosszú a frufrud, sokkal jobban kiemelné az arcodat. Aztán még egy dolog amin érdemes elgondolkozni: ne egy fiú miatt változtass hajszínt (vagy bármit), csakis saját magad miatt...
2011. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!