Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elmúlt pár hétben a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt pár hétben a barátom legjobb barátja kezdett el tetszeni. Ilyenkor mit lehet tenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

már több mint 1 éve együtt vagyunk és úgy 1-2 hónapja már nem érzem azt, hogy nagyon szeretném a barátomat és ez elég összezavaró...össze voltak veszve egy jó ideig, szóval eddig csak 4-5 alkalommal találkoztam Tomival, meg levelezgettünk fb-on párszor és eléggé az én esetem. Neki nincs barátnője és nem tudom, hogy ő mit gondol rólam, de ha tetszenék is neki, akkor se próbálna semmit csinálni, mert tényleg jó barátok...és most, hogy már gyakrabban megyek az ő társaságukba (az elmúlt 1 hónapban úgy egyáltalán, azóta egyre többet) nem tudom h mit kéne tennem...mi a véleményetek erről?


én 17 vagyok, ők 20 évesek.

köszönöm előre is!


2011. aug. 7. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem érzed 1-2 hónapja, mert nem is szeretted sose. Nem voltál igazából belé szerelmes egyszersem csak van egy pasid, hogy ne unatkoz. Ha szerelmes lennél nem más fiú után érdeklődnél!
2011. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ottesz ***** válasza:
Azt se tudod mit akarsz, jó dolgodban. Döntsd el, tisztázd magadban. És még valami, legyen annyi gerinc benned, hogy a pasid elé állsz és szemébe mondod amit ide leírtál.
2011. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!