Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vélemények? A temetésem tervezem

Vélemények? A temetésem tervezem

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban egész jól voltam,a depresszió elkerült,viszont az elmúlt héten újra erőt vett rajtam a melankólia.Már a temetésemet tervezem,le is írtam mindent.
2011. nov. 21. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj!!! Menj szakemberhez, pszichológushoz vagy pszichiáterhez, ő majd kirángat ebből és rájössz, hogy élni jó :) Komolyan mondom, nem a levegőbe beszélek, voltam már a te helyedben!
2011. nov. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk így. Világméretű agóniának vagyunk részesei vagy inkább áldozatai.

Én is "áthallom" a világ közérzetét, és feszült, nyomott, csalódott vagyok, pedig személyes gondjaim nem indokolnák, ugyanis nem olyan egetrengetőek számomra.

2011. nov. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már évek óta nem látom értelmét semminek, az életem egy csőd, most se tudok aludni, annyira magam alatt vagyok... De soha nem ölném meg magam, annál bármi jobb.
2011. nov. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem engedhetem meg magamnak, hogy az amúgy is nehéz helyzetben lévő családomra még egy temetési költséget is rásózzak, egyébként már biztosan megterveztem volna.
2011. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jól van, semmibaj,szépen tervezd meg a temetésedet,

találd ki melyik ruha legyen rajtad, milyen zene menjen, stb.

Megvan?

No,akkor megnyugodhatsz,Ésmost szépen menj el sétálni, beszélgess a szomszéddal, vegyél egy szál virágot,

pakold meg a férfiak/nőkfenekét a buszon,és figyeld a hatást. :)

2011. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!