Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Osztálykiránduláson egy...

Osztálykiránduláson egy ágyban aludni barátnővel? Vélemények? /L

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 16:13
 1/7 anonim válasza:
Ha lány vagy, akkor nem gáz :)) Mi is 3an a bnőimmel együtt aludtunk, mert nem volt elég ágy XD.
2011. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én aludtam fiúval is . ALUDTUNK. szoba, 2 ágy és hatan aludtunk ott. Jót dumáltunk, aztán összetoltuk a 2 ágyat és aludtunk egymás hegyén hátán
2011. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk muszáj volt, mert franciaágyak voltak, és kettesével-hármasával aludtunk :D
2011. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is fiúval aludtam sítáborban:D
2011. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gáz ezzel. :) Vagy azért tetted fel ezt a kérdést mert téged zavar ez?
2011. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neeem. Azért tettem fel a kérdést, mert barátnőmmel azt tervezzük, hogy ágyban fogunk aludni. :D
2011. máj. 12. 17:34
 7/7 anonim válasza:

Nekemis ezzel kapcsolatba lenne kérdésem. Ha nem engedi az oszztályfőnök mert már túl nagyok vagyunk és az ágyakon nem fogunk elférni (azt mondja) akkor mit tegyek?

mert nem tudok egyedül aludni egy ágyban

2012. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!