Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már, hogy semmiben...

Éreztétek már, hogy semmiben nem vagytok nélkülözhetetlenek? Hogy senkit nem érdekel, csináljátok-e amit, vagy sem? Hogy tökmindegy hol vagytok, az elvégzett munka nem értékes, nem említésre méltó?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, bár én ténylegesen semmit nem csináltam még.
2011. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zkriszti3 ***** válasza:
Régen sokszor éreztem ezt.Úgy döntöttem ,ha nem hiányzom senkinek teszek róla ,hogy másként legyen.Olyan munkát találtam amire kevés ember képes mert maximálisan megbízhatónak kell lenni.Azóta így élek és bevált.
2011. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi ez a munka?
2011. nov. 23. 12:40
 4/6 zkriszti3 ***** válasza:
Személyiség változás aztán a munka.
2011. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen.én próbára tettem az embereket,nem csináltam semmit.Nem kerestem senkit,nem mentem sehova,és gyorsan rájöttek,hogy fontos vagyok.az óta sokkal jobb.(:
2011. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is próbára tettem. nem kaptam pozitív visszajelzést...
2011. nov. 23. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!