Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én egy 19 éves srác vagyok,...

Én egy 19 éves srác vagyok, és mostanság furcsa dolgokat észlelek munka helyemen! Dolgozás közbe olyan érzésem van mint aki már alszik és álmodik. De hibátlanul végzem munkám ebbe az állapotba Éber alvás lehet?

Figyelt kérdés
Ezzel jár még a jelenség: hangok, töprengés, képzelődés
2011. nov. 9. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
monoton egyhangú munkáról van szó? mert akkor unalmadban nagyon belemerülsz a képzeletedbe de a munkát reflexszerűen jól csinálod. ilyen volt nekem is
2011. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 life is beautiful ***** válasza:
100%

:D:D dettó

,sajna én inkább a képzelgéseimmel vagyok elfogalva minthogy figyeljek a tanárra


de egy valami biztos ,ha tudatos bírsz maradni ebben az (alfaszerű) állapotban ,akkor az agyad sokkal befogadóbb mint alaphelyzetben..

2011. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Dolgozás, én egy...stb. Hogy a helyesírásodat a falra akaszthatod, az egy dolog, az sokakkal megesik. De a stílusod furcsa. Nagyon-nagyon furcsa...
2011. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
legalább buszsoför vagy te is mint az az Egyiptomi szerencsétlen???
2011. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt!
2011. nov. 10. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az előző naon durva volt:DDDD

A baj az,hogy fáradt vagy és egyhangú munkát végzel amit nagyon unsz...Szerintem pihenésre van szükséged.Munka közben meg hallgass zenét...:)

2011. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!