Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen hiányosságaim adódhatna...

Walk With Me kérdése:

Milyen hiányosságaim adódhatnak abból, hogy nincsen apám?

Figyelt kérdés

Kiskoromban elváltak a szüleim, nem igazán tartom a kapcsolatot édasapámmal. A nővéremmel és anyukámmal nőttem fel.


Borotválkozni nem tudtam, hogy hogyan kell, de kitapasztaltam. Ilyen apróságokon kívül lehet még valami komolyabb hátrányom, problémám az apanélküliségből? Próbáltam belegondolni, de igazából nekem ez a természetes, nem tudom hogy vehetném észre a hibákat.


Félek, hogy esetleg sok lány úgy áll a dologhoz, hogy ilyen fiúval nem kezdene, mert biztos nem tudja milyen férfinek lenni (egy lánytól már megkaptam, hogy így nem tudom hogy kell viselkedni egy párkapcsolatban).


Kellemetlen lenne, ha tényleg lenne emiatt valami difim, mert nem tehetek róla.

20/F


2011. nov. 24. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

A páromnak 10éves korában meghalt az apukája, az anyukája nevelte föl,de eszembe nem jutott,hogy ezért ne jöjjek össze vele!!!-ez attól a lánytól valami nagyon rossz duma volt feléd!

Az ég világon semmi hiányosságot nem tapasztaltam sőt,mivel nem csinált meg otthon mindent apuci,így a házban mindent megszerel, barkácsol, sőt néha a házimunkába is besegít.

Ne aggódj,nem ezen múlik a férfiúi mivoltod, ha egyébként férfias vagy!

2011. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat is olyan, mint a borotválkozás volt! Majd ráérzel, hogy mikor mit kell tenned! Lehet, hogy még jobban is jártál, mint az akinek az alkoholista agresszív apa kép jutott!

A fiam apával nő fel, de akár neki is lehetnek "hiányosságai". Pl engem az apám nem hordott focimeccsre, és kocsmába. Nem is szeretem a focit (pedig a férfiak nagy része drukker), és az összes kocsmatrükköt a saját káromon kellett megtanulnom!

:(

A fiam is így fog járni!

2011. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Ja,és annak ellenére, hogy nem volt előtte minta,tökéletes pár,állandóan bókol, megdicsér,észreveszi ha fodrásznál voltam.

Nem,ebből nem lesz hátrányod,ne is agyalj ilyen hüleségen!

2011. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Férfi nem attól lesz valaki, hogy meg tud borotválkozni. Talán nem véletlenül váltak el a szüleid, és édesanyád okos, talpraesett asszony, aki egyedül felnevelt két gyereket. Nem lesz hátrányod abból, hogy nem épült be a jellemedbe egy negatív minta és nem voltál szemtanúja mindenféle perpatvarnak. Hogy te milyen apa leszel az akkor fog kiderülni, amikor családot alapítasz.
2011. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

#2 te szegény!


Apád nem vitt kocsmába??

2011. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minket is egyedül nevelt fel anyum,én nő vagyok és van egy 19 éves öcsém.Előtte sem volt apapélda,mégsem lett nyálas gyerek.Besegít a házimunkába,és a főzés is érdekli,de csak azért mert elég nagy étvágyú:)

Borotválkozni nem tanult meg a hagyományos módon,ő villanyborotvát használ.Párkapcsolati ügyben pedig itt vagyok én példának,tőlem nyugodtan kérhet tanácsot,hogy mi kell a nőnek:P

Akadt az életemben pár rossz kapcsolat,eddig mindig megbeszéltük a tapasztalataimat,főleg azért,hogy tanuljon belőle.

Az a lány,aki téged ezért megszólt,egy igen csekélyes,beképzelt ember lehet.Nem hátrány ha valaki csonka családban nőtt fel,egyszerűen így alakult.Egyébként,hogy megsúgjam,a csonka családban felnőtt emberek sokkal jobban fognak ragaszkodni a saját családjukhoz,és a hűséget is komolyabban fogják venni.Legalábbis én ezt olvastam,és van is értelme.Szóval ne aggódj,majd a kapcsolati részt is ki fogod tapasztalni,ezt senki sem tanulja az anyukája hasában:)

2011. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy engem sem érdekel a kocsmázás, foci, vagy forma 1, de ezeket nem tartom gondnak. Attól tartok, hogy valamivel kevesebb vagyok mint más, aki volt olyan szerencsés, hogy ép család adatott meg neki.
2011. nov. 24. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:

#5:


Na most képzeld! Így estt, hogy nem is szeretek kocsmázni, nem dobálom a gépbe a pénzt. Néha főzök, és el is mosogatok, kicserélem a gyerek seggén a pelenkát. Lehet, hogy puncim fog nőni?

2011. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!