Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szép vagyok és okos, aranyos...

Szép vagyok és okos, aranyos és magas, kedves és őszinte, mégse kellek senkinek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nemhiszem h bennem van a hiba, mert mindig megtalálnak a lányok, de egyiket se húztam még meg. Miért?
2011. nov. 27. 02:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
csupán a szerénység hiányzik..
2011. nov. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bánomisén ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de amíg ekkora arccal "meghúzni" akarod a lányokat, addig nem is fogsz kelleni senkinek. Több tisztelet, több szerénység, akkor talán menni fog.
2011. nov. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg csak szimplán beképzelt vagy....
2011. nov. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Talán azért, mert a számos jó tulajdonságod közt őszinte is vagy, így hamar kiderül, hogy csak meghúzni akarod őket és ez önmagában nem eléggé vonzó.
2011. nov. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szar a tükör :D
2011. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

valamit kifelejtettem: szerény vagyok és érzékeny lelkű


komolyan beszélek! aki ismer csak pozitív emberként ismer...

2011. nov. 27. 12:05
 7/16 bánomisén ***** válasza:
Lehet, kérdező, csak a kérdésed stílusából az derül ki, hogy sz@rba sem veszed a női nemet. Gondolod, hogy ezzel a hozzáállással majd bárki is szívesen sétál az ágyadba? Normális lány vagy nő nem ágybetét akar lenni, akit "meghúz" valaki.
2011. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Stella90 ***** válasza:
100%
beképzelt vagy...úgy látszik, hogy te nem vagy képes elviselni, hogy valaki nemet mondjon neked, mert túl jónak képzeled magad, és automatikusan a lányoknak is így kellene gondolniuk...hát rácsesztél...ha normális nőt szeretnél magad mellé, ennyi nem lesz elég, hogy szép vagy meg magas...
2011. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A gond:Szép vagyok és okos, aranyos és magas, kedves és őszinte, mégse kellek senkinek , Nemhiszem h bennem van a hiba. Ez elégé nagyképűnek hangzik,nem??
2011. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
annak, de egyáltalán nem vagyok nagyképű...
2011. nov. 27. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!