Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki szokott hallgatni még...

Valaki szokott hallgatni még ilyeneket h Brigád, Hatóságilag Tilos, Buttholes, esetleg Baracka?

Figyelt kérdés

Tehát ilyen értelmesebb punk zenét, mondjuk legtöbb már megszűnt, de én nagyon szeretem őket :D Kiváncsi vagyok vannak-e ilyen felfogású emberkék itt is :)

Amúgy valaki linkelt Brigád számot egyik kérdéshez és onnan jutott eszembe hogy felteszem :D


2011. dec. 1. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
én is szoktam hallgatni! :D
2011. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, néha The Exploited-et szoktam magyart nem nagyon.
2011. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ploited sem rossz, de az már szinte közhely, meg hát ezek mégis csak magyarok, és érted a szöveget ha meghallgatod, egyből :)
2011. dec. 1. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeretem őket, ennyi. :) ?agyar szöveget ilyeneknek nem bírom, szerintem nem sok értelme van. Az angol meg legalább jól hangzik :)


Magyarban csak a Pokolgép, Ossian és társait csípem. 80-90es évekbeli rockot-metált.

2011. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!