Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy álmom, de miért érzek...

Van egy álmom, de miért érzek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Beszélgettem másokkal is, elmondtam a szüleimnek, de még soha senki nem érzett ilyet az ismerőseim közül.

van egy álmom, amit nem részleteznék különösebb képpen, mondjuk úgy, hogy a zenével kapcsolatos. Mostanában különös érzéseim vannak az álmommal kapcsolatban, valahogy egyre magabiztosabb vagyok, s bár semmilyen jel nem érkezett eddig, hogy sikerült elérnem, mégis úgy érzem, hogy ez már nem csak egy álom... mikor elmentem egy előadásra, úgy éreztem, hogy ez a sok ember nemsokára miattam lesz ott... nem tudom miért, de nagyon fura érzés... érzem, ahogy a színpadon állok, ahogy átélem a zenét... tudom, elsőre furán hangzik, de ez tényleg így van. Nincs kihatással a "magánéletemre" nem vagyok depressziós, hogy úgy sem érem el... valahogy... nem is tudom, de inkább erőt ad és jobb kedvem lesz...

Kérlek, csak normálisan válaszoljatok... Most 18 vagyok, túl nagy a komolytalan álmodozáshoz, ezt az ismerőseim is mondták... csak egyszerűen furcsa ez az egész...

18/L


2011. ápr. 17. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél hálás az életnek, hogy végre megtaláltad a hivatásod ;)
2011. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:))
2011. ápr. 18. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!