Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megtegyem vagy ne tegyem?

Megtegyem vagy ne tegyem?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon megtetszett nekem. 3 napig együtt voltunk egy kirándulás erejéig, dumáltunk, nevettünk és sétáltunk. Nem tudom mi, de valami nagyon megfogott ebben a fiúban...de viszont azóta 1 hónap telt el és csak egy sziát lökünk egymásnak. Akkor ismerkedtünk meg, és ő számomra egy nagyon helyes srácként jött le. Egy hónap múlva 18 éves lesz és szeretnék neki venni valami ajándékot. De úgy érzem ennyi idő túl kevés ahhoz, hogy bármivel is meglepjem. Egy suliba járunk és a vakációt 22.-én kapjuk ki, szóval úgy gondoltam, hogy egy kis csecsebecsét, pl. egy hógömböt veszek neki. Nem szeretnék túl sokat költekezni és ez egy 1000-esből bőven kijön. Azért szeretném még az idén odaadni neki mert így vehetek valami karácsonyit, de jövőre fogalmam nem lesz, hogy mit vegyek. Nem tudom mit tegyek...mivel érzek iránta valamit a szívem azt mondja, hogy vegyek, a józan eszem meg azt, hogy ne, mert ez túl kevés idő...SOS!!


Egy tanácstalan 14,5 éves lány...


2011. dec. 2. 17:24
 1/7 Stella90 ***** válasza:
hát én azt ajánlom,, hogy ilyen szarságokat ne vegyél neki...sőt egy fiúnak se...ott fog elrohadni a polcán, és soha nem fog ránézni...csak porfogó...ha már mindenáron adni akarsz neki valamit, akkor olyasmit adj, amit akár magánál tud hordani...én személy szerint azt javaslom, ne adj neki semmit és ne kötögesd a babacipőt 3 nap után...
2011. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túl kevés ídő mihez ? Ugyan már. Ha ő megtetszett neked 3 nap alatt akkor te is megtetszhettél neki ugyanennyi ídő alatt. A kérdés csak az, hogy megtetszettél-e neki. Érdemes volna közeledni hozzá kicsit, mert pár sziázással és 1 hógömmbel nem biztos még, hogy ő tudni fogja, hogy te mit érzel iránta.

Próbálj meg beszélgetni vele, közeledni hozzá valamivel és figyeld meg hogy hogyan reagál. Az ajándék egy nagyon kedves gesztus, de szerintem előtte még kísérletezz egy picit, hogy hogyan is viszonyul hozzád ez a srác.

2011. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd. A négy év korkülönbség gyakorlatilag nulla, ha az ember 18 elmúlott.

De Te még már ne is haragudj, kislány vagy. Szerintem még ha a fiú érez is valamit irántad, nem fogja nagydobra verni, mert nem teheti.

2011. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 balazs00xx ***** válasza:

AZ ELSŐ VÁLASZOLÓ NAGYON TÉVED !!!! minden ajándékom megvan amit kaptam mind lánytól vagy fiútól és nagy becsben tartom őket!! ill szívesen emlékezem vissza nap mint nap !

ÜDV!

2011. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 balazs00xx ***** válasza:
21\f voltam!..
2011. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el a tényt,hogy ez 1 3 napos kavarás volt,nem több.Ha a fiút érdekelnéd,jesne.

Épp ezért ne égesd be magad azzal,hogy veszel neki egy értelmetlen ajándékot.Ezzel csak azt érnéd el,hogy rajtad röhögnének az o.társai.

2011. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos az utolsóval kell egyetértenem. Megaláznád magad. Ha tetszenél neki, lépne. :( Sajnálom.
2011. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!