Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire gondolnak az emberek?...

Mire gondolnak az emberek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mire gondolsz például, amikor egyedül vagy, elalvás előtt, amikor elkalandoznak a gondolataid stb?

lehet érdekes (egyesek szerit lehet hülye) kérdés, de engem érdekel.. vagyis én ezekben a helyzetekben általában különböző helyzeteket képzelek el, amikben én jól érzem magam... pl. hogy azzal a fiúval beszélek, aki tetszik stb... Más is van így?

Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, mások hogy vannak ezzel.!


2011. dec. 2. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:

mostanàba nagyon sokat gondolok arra, hogy milyen jó lenne segíteni sok emberen és àllaton (menhely stb) és, hogy olyan jó lenne ha tudnék segíteni..

ezen kívül a baràtomról, meg azokról a dolgokról amik aznap történtek vele, vagy ha doga lesz màsnap akkor arra gondolok, vajon tudom e.

2011. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én esténként lefekvés előtt megbeszélem magammal a dolgaimat:)Tudom, hülyén hangzik, de gondolatban nagyon jól elbeszélgetek magammal. Ha ezzel végeztem, akkor elképzelem az elkövetkezendő éveimet(Bp-re akarok költözni egyik barátnőmmel, hogy ott tanuljak)és elképzelem, hogy találkozok a kedvenc repperemmel:D De van mikor komolyabb dolgokról elmélkedek, pl. hogy egy ember a világ másik felén abban a pillanatban mit csinálhat, meg hasonlók... XD

Jó a kérdés:)

2011. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy csak én szokok így "álmodozni" beszélgetni magammal :))
2011. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én általában a nap eseményein szoktam magam túráztatni elalvás előtt, néha meg csak egyszerűen szép dolgokra gondolok (Állítólag az, hogy mire gondolsz elalvás előtt befolyásolja, hogy mit fogsz álmodni)
2011. dec. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában úgy alszom el, hogy azon jr az eszem, milyen szerencsés ember vagyok, hogy Ő alszik mellettem, s milyen jó vele az élet.
2011. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát..:) (természetesen még jöhetnek) azért tettem fel a kérdést, mert nem tudtam, hogy csak én vagyok ennyire álmodozós, vagy más is van így..:) még egyszer köszönöm!!
2011. dec. 3. 17:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos önkínzást végzek gondolkozás címszóval. Viszont megetszek mindent,hogy végre ne ez legyen!!:)
2011. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Amikor egyedül vagyok: páromra, hogy mennyire szeretem

elalvás előtt: páromra, hogy mennyire szeretem, és ahogy szeretkeznék vele

A páromról szoktam elfantáziálni ágyjeleneteket..:$

Kb. minden percben rá gondolok.:D vagy ha nem rá, akkor valami hülyeségre, vagy hogy mit akarok enni..xD

2011. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azon hogy mikor Xboxozhatok végre és vajon mi lesz a mass effect 3 története most hogy TELJESEN átírták :).


Általánosságban semmire. Csak bámulom a discovery channelt :).

2011. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kameko-san ***** válasza:
Én általában elalvás előtt az azon a napon látott sorozat részen gondolkodok és fantáziálgatok,hogy milyen lenne akkor ez vagy az történne benne.De valamikor egyszerűen akaraton kívűl jutnak eszembe jó vagy rossz dolgok,mint amikor pl. rosszúl feleltem az órán vagy amikor az osztársaim véres kézzel jöttek be Ének órára meg hasonlókra.Meg van amikor ondolni akarok valamire de csak az jut eszembe,hogy "a francba,semmi sem jut az eszembe" XD.
2011. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!