Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megtervezhetnéd a halálod,...

Ha megtervezhetnéd a halálod, hogyan alakítanád azt?

Figyelt kérdés
Részemről örökké fagyos helyen akarok megmurdelni, egy szép faházban, egyedül fiatalon.
2011. dec. 2. 19:45
 1/10 zkriszti3 ***** válasza:
Ha felneveltem a gyerekeim,egyedül egy csendes helyen.
2011. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100 évesen belefulladnék a saját pénzembe(lehet, hogy fel fognak ismerni?) :D
2011. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

túllőném magam heroinnal egy forró éjszakán a parti homokban egy nyugágyon, szembe az óceánnal.

illetve nem csak feltételes mód, erre mindenképp gyűjtök össze elég pénzt, ha már nyugdíjas évekre nem is.

2011. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezen még így nem gondolkodtam. Akár most is bekövetkezhetne, hirtelen. De ha most nem, akkor azután szeretnék meghalni, miután felneveltem a még meg nem született gyermekemet. Akkor is hirtelen. Ha idős leszek, és bármi bajom lesz, olyan, amivel rá leszek utalva a rokonaimra, végzek magammal. Még hogy, addig van bőven időm kitalálni.
2011. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy olyan helyzetben halnék meg amivel emberek életét menthetném meg!

Vagy akár mehetek háborúzni is ha megúntam az életem :)

A lényeg szeretnék olyan halált aminek értelme is van.

2011. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor már felneveltem a gyerekeimet és nem hiányoznék sok mindenkinek, valahogyan hősiesen, mármint mondjuk megmenteni valakit az életem árán, vagy ilyesmi. Legfőképpen gyorsan akarok meghalni.
2011. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a háborúsra szavazok:)
2011. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 habibi ***** válasza:
mindegy hogyan,csak akkor,amikor a Párom
2011. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindegy csak ne fájjon és gyors halál legyen, lehetőleg minél hamarabb
2011. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak később, mint a szüleim, hogy ne kelljen túlélniük a gyermekük halálát, meg egyetértek az egyik előttem szólóval, hogy egyszerre a párommal, mert nem tudnám feldolgozni, ha elveszíteném, és tudom, hogy ő sem tudná, ha engem elveszítene.
2011. dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!