Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az én kérdéseimre mért nem...

Az én kérdéseimre mért nem válaszol soha senki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 18:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is voltak kérdései!

Most élvezkedik abban, milyen sokan foglalkozunk vele. Önismereti kérdés: megmondom: szeret a középpontban lenni, miközben úgy csinál, mint akit egyáltalán nem érdekel, hogy hányan figyelnek rá, pedig a lelke mélyén az a legfontosabb kívánsága, hogy mindenki vele foglalkozzon.

No én megyek!

2011. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11-es, te nagyon türelmetlen vagy.. most listázza, már a a100.-nál tart.
2011. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocsi! Nem tudtam, de az első 1-2 kérdést azért már feltehetné, hadd csemegéznénk rajta!
2011. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
2011. dec. 3. 21:10
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem értek hozzá.
2011. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
=/
2011. dec. 3. 21:20
 17/18 anonim ***** válasza:

áááá #14 - hát ez a baj! messze a legtöbbet te tudsz itt erről! Soha nem hallottam.

Új kérdést.

2011. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

HÁTRÁNYOK:

Az eljárás elsősorban a sötét szőrszálakkal rendelkezők számára javasolt, szőke, vörös illetve ősz szőrszálak nem tartalmaznak kellő mennyiségű festékanyagot, ezért a fény nem károsítja őket, így nem érhetünk kellő eredményt.

Az IPL vagy lézeres készülékekkel történő szőrtelenítés tartós és nem végleges, mivel a szőrtüszők teljes életciklusa akár két esztendő is lehet, valamint a vékony, pihe szőrszálak nem tartalmaznak kellő pigment mennyiséget, ezért a fény nem károsítja őket. Természetesen a megfelelő növekedési fázisban elpusztított szőrtüszőből már nő ki több szőrszál. De a teljes felület ettől még nem szőrtelen.

2011. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!