Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » HOl találok olyan idézeteket,...

HOl találok olyan idézeteket, amik arról szólnak, hogy nem merek belekezdeni egy kapcsolatba, sokan átvertek, de viszont már szeretnék szeretni valakit?

Figyelt kérdés
kérlek írjatok, vagy küldjetek linket. fontos lenne.
2011. dec. 5. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ülök és hallom, hogy minden csaj kurv@, nekik olyan csaj kéne aki természetes, aki nem adja oda magát minden út menti fiúnak, aki néz is ki valahogy és nem fekszik egy hét alatt össze több fiúval. Osszák, hogy ők mennyire akarnának egy olyan csajt aki rendes, egyszerű és meglehet bízni benne.

-A természetes, nem kurv@ lányokat akarjátok? Olyan lány kell aki tud szeretni és megbízhatsz benne? Érdekes... itt vagyok és még hányan vannak itt mégis nektek, fiúk, azok kellenek akik kurv*k, többit le se szarjátok...És még ti beszéltek?

Nekem olyan pasi kéne aki szeret, akibe megbízhatok, aki 2 nap járás után nem akar ágyba vinni , aki átölel ha kell, aki megvigasztal, ha fáj... De azok a pasik hol vannak? De mégse mondtam semmit, csak elmosolyodtam és nevettem azon, hogy mennyire vakok is tudnak lenni az emberek...


Valaki azt mondta nemrég nekem, hogy túl jó csaj vagyok ahhoz, hogy szingli legyek. Erre csak annyit mondtam halkan, hogy:

- Nem. Ahhoz vagyok túl jó, hogy hazudjanak nekem, megcsaljanak, vagy épp játsszanak velem!



J.

2011. dec. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. dec. 11. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nez meg a Nyitott Akademia csoportot a Facebookon. Ott rengeteg csalodashoz kapcsolodo idezet van.
2012. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!