Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a terveim külföldre húznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a terveim külföldre húznak, akkor érdemes egyáltalán bármilyen kapcsolatba belekezdeni itthon?

Figyelt kérdés

Tudom sokan írják, hogy ostoba vagyok, ha a szerelem elé helyezem a karriert, de most vagyok fiatal, meg kell alapoznom az életem. Ez pedig a mostani állás szerint itthon nem sikerülne úgy, ahogy szeretném. Ezt valószínű nem adnám fel egyetlen férfiért sem. Mégpedig azért, mert egyik kapcsolat sem lehet 100%-ig biztos. Élni meg csak egyszer élek.

Viszont még addig van másfél évem. És egy éve nincs senkim, szeretnék szerelmes lenni. Ezen állás szerint, akkor ne is kezdjek senkivel? És ha összejönne, már az elején tudassam a fiúval, hogy mik a terveim? Elsősorban fiúk válaszát várom.


2011. febr. 6. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Másfél év azért hosszú idő, addig lehet, hogy a srác is veled akar menni.

Én szerintem biztos, hogy idén megyek ki, de már nem kezdek bele, mert az kevés idő lenne... Lenne is egy alkalom, de lebeszéltem az okokat...

22F

2011. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hátha találsz valakit akinek hasonlóak a tervei...


én külföldön ismertem meg a párom.


28N

2011. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok;

Másrészt miért lennél ostoba? Vannak akik egy rossz kapcsolat miatt elrontják az összes lehetőségüket, és ezzel az álmaiknak mondanak NEMet!

2011. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanaban a helyzetben vagyok mint te csak férfi vagyok de ugy döntöttem inkább egyedül maradok még egy vagy 2 évig 23 évesen tudom hogy nehéz de talán így jobb mindenkinek!

Én Kanadába fogok kiköltözni. Te hová mész?

2011. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre ne várj logikus választ, mert nincs. Ha beleszeretsz valakibe, akkor ez bizony nehéz ügy lesz. Talán tényleg könnyebb út, ha senkibe se szeretsz bele. De akkor meg magányos leszel. De ha meg bele szeretsz valakibe, és kimész, akkor nem csak magányos, hanem szomorú is leszel. Tényleg ennyire fontos amúgy a külföldi meló, mi ez egész pontosan, most már kíváncsi vagyok?
2011. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, hogy nem lenne könnyű... De megtanultam, hogy egy szerelem sem ér annyit, hogy feladjam érte az álmaim. Azért bennem is vannak kétségek, ezért is tettem fel a kérdést.
2011. febr. 6. 20:00
 7/7 anonim válasza:
A helyedben en nem kezdenek bele. Sajnos anno belekezdtem, es nagyon beleszerettem egy sracba. O felev utan azt akarta, hogy menjek vissza erte. Majdnem minden hidat felegettem magam mogott es keszultem a visszautra, amikor kiderult, hogy mar odahaza van valakije egy nalam 10 evvel fiatalabb leanyzo... es meg volt kepe az akkori baratomnak a szeretet himnuszt a fejemhez vagni, hogy "a szeretet nem feltekeny". No neeeeee!
2012. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!