Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha tudnád hogy 3...

Mit tennél ha tudnád hogy 3 órán belül meghalsz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Először megkeresném a nőt, akit szeretek, és elbúcsúznék tőle. Utána gondoskodnék a barátaimról, és a családomról. Majd a kedvenc zenéimet hallgatnám meg még egyszer utoljára, és várnám a Kaszást.
2011. dec. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Először is elküldeném a főnököm a pi.ba, a szűk családomtól elbúcsúznék, a többieknek kiírnám a fb.-ra, hogy mi van, és hogy búcsúzom, ilyesmi, majd hazamennék a szerelmemmel, és szeretkeznék vele egy utolsót, befüvezve, mialatt RHCCP-t hallgatnánk. A szeretkezés után megkérném, hogy öleljen át, bújjon hozzám, és a drog kábulatában, a legjobb zenék kíséretében a szerelmem karjaiban elszenderednék, mielőtt kimúlok.

Már ha elég lenne minderre három óra. Nem biztos. :D

2011. dec. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

bűntudatot ébresztenék a barinőmben, pedig úgy sajnálom szegényt

átadnám a bacijaimat az egész családomnak és sok csokit ennék

sajnáltatnám magam

2011. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem arra a 3 órára bűntudatom lenne, hogy milyen el***tt életem volt amikor régebben mindenkivel összevesztem. Nem mennék elbúcsúzni, nem akarom nézni, hogy szenvednek. Írnák inkább egy búcsúlevelet. De ezt így nehéz összeszedni, mert azt sem tudnám, hogy hogyan fogok meghalni.
2012. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
vennék egy csomag cigit + rendelnék pizzát + sört+egy jointot bezárakoznák maxra a hangerő és beálva várnám kaszást :D
2012. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!