Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lesz ebből? Egyre jobban...

Mi lesz ebből? Egyre jobban azt látom az embereken, hogy egositábbak; lenézik a másikat, a vagyonát, a műveltségét, okoskodni próbálnak felette és ha a másiknak kellene segítség figyelmen kívül hagyják, átlépnek felette, mint egy szarkupacon.

Figyelt kérdés
Remélem nem félreérthetően tettem fel a kérdést, köszönöm majd az észrevételeket, válaszokat.
2011. dec. 8. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:

a maguknak való emberek rossz kedvűen és magányosan halnak meg, de ez az ő dolguk. azért láthatod így, mert most a bunkóság a mainstream divat, és így ők vannak előtérben inkább. ez nem jelenti azt, hogy többen lennének, legalábbis remélem.

vannak jó emberek, ezt szerencsére tapasztalom, velük kell keveredni.

2011. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az atomizált társadalomban élő emberek kiszolgáltatottabbak és manipulálhatóbbak. Ezért ez a trendi világnézet. Mi lesz ebből? Totális rabszolgasors a nagy többségnek.
2011. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 life is beautiful ***** válasza:

jól mondja ljuden..ez a civilizálódás.

plusz a média hatása, a többség által keltett nyomás(már óvodában ,rájön az ember hogy azzal a legjobb lenni aki a leghülyébb, a legjópofább,a legjobb poénokat löki, ezért próbálnak ők is olyanok lenni, egyre több lesz az ilyenből, ha valaki kivétel akkor azon átlépnek mint ahogy te is írtad ,mert ő különbözik tőlük, segítséget ne kérjél mert akkor vagy hülyének néznek, vagy ha nagyon jó a kapcsolat akkor adnak)


sajna ez van ,fel kell venni a harcot és megtalálni amiben jó vagy, és akkor képes leszel leszarni ezt seggszarkupac mentalitást amivel a legtöbb ember él:\

2011. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem gondoltam volna, hogy vannak értelmes ehhez hozzászóló emberek is, ment mindenkinek a pozitív szavazat :-P
2011. dec. 8. 17:00
 5/9 A kérdező kommentje:
vagyis, hogy egyből...
2011. dec. 8. 17:01
 6/9 anonim ***** válasza:

egyetértek az eddigi válaszokkal.

/Úgyhogy nekem is jár a pozitív szavazat,hehe:)/

2011. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kaptál egy felest, fifty-fifty így? :P
2011. dec. 11. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
én konkrétan okoskodó vagyok, de azért mert sosincs igazam, és sohasem tudok a felszínre úszni. konkrétan én csak azért vagyok ilyen bunkó, büdös flegma "kva". am meg segítek egy folytában mindenkinek, elmagyarázom a dolgokat, segítek ahogy csak tudok, és csodálkoznak, ha egy idő után kifáradok és azt mondom, hogy légyszí' hagyjál békén. és nem értik miért vagyok egy büdös nagy paraszt, amikor nem vagyok az, csak már elegem van, hogy mindig csak adok, és mindig egy óriási pofont kapok, és ha én kérek segítséget kapok, de még a tizetét sem annak amit én adok. szóval én ezért vagyokegy orbitálisan nagy paraszt s.ggfej.
2012. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

@Mandy139: az megint más, de én ok nélkül nem értek sokakat, de nem is izgat már; megvan mindenkinek a kis baráti társasága azt hiszem ;)


ui: Köszi szépen az észrevételt!

2012. jan. 25. 02:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!