Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudok azon a képzeletbeli...

Hogy tudok azon a képzeletbeli iskolai/osztályi hierarchián feljebb menni? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Egyszerűen már elegem van hogy hülyének néznek az osztálytársaim, kihasználják a jószívűségem, kedvességem. Valahogy kikellene harcolnom egy kis tiszteletet, nem bántanak csak kihasználnak.
2011. dec. 8. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Sz**d le...komolyan mondom. Amit kérnek, mondj rá nemet, aztán puffogjanak nyugodtan maguknak.

Én kb. 5 éve végeztem a középsuliban, azóta a régi osztálytársak az utcán meg sem ismernek, közösségi oldalon persze tudnak lájkolni (de az ilyeneket mindig törlöm, aki az utcán nem ismer meg).

Csak azt akarom mondani, hogy annyira jelentéktelen az iskolai társaság, nem kell adni a véleményükre. Az életben nem az lesz meghatározó, hogy ki milyen vagány gyerek a suliban. Pl. az osztály legnagydumásabb csaja, akinek már abban az időben kocsi volt a s..ge alatt, most egy boltban eladó...

2011. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 life is beautiful ***** válasza:

próbáld szuperré tenni az iskolán kívüli életedet és akkor nem fog zavarni a szar ami a délelőtteddel telik


sajnos ha passzív vagy velük nem fogod jobban érezni magad sztem


annak a szemében tudsz nagy lenni, aki tisztel, az tud tisztelni aki lát benned valami, és az láthat benned valami akivel van közös pontotok, témátok..ha nincs ilyen személy a suliban akkor szard le..

2011. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem vagy túl nehéz helyzetben. Szóval nem bántanak az tökéletes. Akkor csak csináld amit már írtak.
2011. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!