Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Negyven-ötven kilós lányok...

Negyven-ötven kilós lányok amikor kövérnek nevezik magukat, nem gondolnak arra, hogy ez hogyan esik annak, aki mondjuk tíz kilóval több náluk?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sok lány elégedetlen a testével, és még amikor vékony és csinos akkor is talál magán hibát, de amikor kövérnek nevezi magát, nem gondol arra, hogy esik ez másoknak? Mert nekem pl. nekem nagyon rossz érzés, amikor a tíz kilóval könnyebb és pár centivel magasabb barátnőm az alakjára panaszkodik. Mert nekem alapból nincs bajom magammal, nem vagyok nagyon vékony, de ilyen az alkatom és tudom, hogy sosem leszek egy nádszál, viszont szerintem csinos vagyok így - mások is mondják. Csak ez mindig elbizonytalanít, hogyha ő kövér akkor engem vajon minek gondol...
2011. dec. 10. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
hidd el, szépnek gondol, ez az önértékelési zavar.
2011. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem pont leszarják
2011. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!