Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek ennyire a nagyon...

Miért félek ennyire a nagyon magabiztos emberektöl?

Figyelt kérdés
Nem vagyok félénk de egyszerüen annyira tartok azoktól az emberektöl akikböl sugárzik az önbizalom és a magabiztosság.Igy próbálom őket elkerülni.Miért van ez?Hogy tudnék változtatni?
2009. máj. 17. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Egy szó: intelligencia. Tegyük fel, Ő magabiztosabb mint Te, de Te intelligensebb vagy mint Ő akkor nincs mitől félned. Egy kis tudással mindenkinek meglehet rengetni az önbizalmát.
2009. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:))
2009. máj. 17. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha azt írod, hogy félsz tőlük és nem azt,hogy nem szereted őket, akkor lehet, hogy a múltban bántott egy ilyen ember, kihasználta a gyengeségedet, határozatlanságodat. Talán félsz attól, hogyha egy ilyen emberrel találkozol újra, akkor nem tudnád magad megvédeni. Szerintem úgy tudsz változtatni ezen a helyzeten, hogy belátod, te is jó fej vagy, egy EGYÉNISÉG! Légy magabiztos te is!
2009. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huh nagyon szépen köszönöm.:)Megpróbálom voltam ilyen önbizalom növelő ugynevezet foglalkozáson mert elég sok kegyetlen beszólás ért mikor fiatalabb voltam az osztály társaimtol (nem mintha olyan öreg lennék 15/L)és enyhe kis étkezési zavart is kaptam ajándékba de ez most mind1.Megpróbálom az a léyneg:))köszönöm a válaszokat:)
2009. máj. 17. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Második vagyok. Nem tudom mi miatt kaphattad a beszólásokat, de az biztos, hogy az ilyen emberek megérzik a félelmet és direkt rászállnak az illetőre. Ők csak így lehetnek erősek, ha bántják a gyengébbet! De tudd, hogy mindenkinek megvannak a PROBLÉMÁI, a gyengeségei, még nekik is, csak ők ezzel a viselkedéssel akarják elterelni a figyelmet sajátjukról!

Ne foglalkozz senki véleményével, úgysem tudsz mindenkinek megfelelni! Lehet így többen fognak utálni, mint szeretni, de legalább az a kevés ember őszinte barát lesz!

Vállald önmagad és akkor magabiztos leszel!

2009. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:))Megpróbálok változtatni...azt mai napig nem tudom pontosan hogy miért szálltak rám de valószinüleg azért amit mondtál...
2009. máj. 17. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fontos dolog nem hangzott el! A magabiztos emberek is ugyanolyan emberek, mint te, esetenként ugyanazokkal a félelmekkel, és persze vágyakozással a szeretetre! Ha emberszámba veszed őket, akkor jól kijössz velük. Pl tegnap a kocsma előtt kértem tüzet egy megtermett pirszinges benga kancigány sráctól, és majdnem össze akart verni ha nem adok neki cigit (lány vagyok, nem biztos h feltűnt neki...) lényeg a lényeg kedves voltam vele s mondtam, hogyha szépen kér adok. aztán beszélgetésbe elegyedtünk meghallgattam a zenéjét stb... kiderült hogy meghalt az anyja. fél perc alatt olyan s*ggpic*sarészeg lett, hogy folytak a könnyei én meg lapogattam a hátát hogy el fog múlni, tessa...

szóval...

érted.

2009. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nem.Ember számba vezsem őket.miért ne tenném tudom hogy ugyan olyan emberek mint én.És azért van az is oda irva hogy hogy tudnék ezen változtatni mert tudom hogy ők is olyanok mit én...szoval nem értem
2009. máj. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!