Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek kemény, ha a...

Hogyan legyek kemény, ha a munkaköröm azt követeli meg?

Figyelt kérdés
Jogtanácsos vagyok egy cégnél. Becsülettel végzem a munkámat, de a főnököm szerint nem vagyok elég kemény, tekintélyt parancsoló, amit ő elvárna teljesen jogosan. Alaptermészetem sajnos kedves, mosolygós, barátkozós. Hogyan változhatnék meg és lehetnék kicsit genyább, keményebb? Nagyon félek, hogy emiatt elveszítem a munkámat, mert egyébként imádom csinálni, és írásban valóban kemény vagyok.
2011. dec. 15. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

ne legyél szadista, de a tiszteletet azért követeld meg


próbáld az emberekben is tudatosítani h nem személyes problémák miatt vagy velük olyan, amilyen

hanem azért mert maximalista vagy a munkádban és a professzionális munkavégzés mindenki érdeke


ezt a kollegáidnak mondhatod



amúgy kikkel nem vagy elég kemény?

2011. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy az a követelmény egy munkahelyen, hogy legyél szemét az emberekkel. Nem gondolod, hogy egy idő után ilyenné is fogsz válni a magánéletben is, és utálni fog mindenki? És nem párod lesz, hanem csicskád?
2011. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menyél atlétában dolgozni
2011. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van munkakörmöd?

HAHAHA

2011. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!