Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Új szabály? Táppénzen vagyok...

Új szabály? Táppénzen vagyok mivel a munkaköröm veszélyes ezért nem dolgozhatom benne. Hallotta valaki, hogy aki huzamosan 9-es kóddal táppénzen van annak be kell egy pár napra feküdnie a kórházba? Ha nincs panasz akkor is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 11:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia, Tegnap óta én is táppénzen vagyok veszélyeztetett kismamaként. Én is 9-es kóddal vagyok itthon, de én még ilyenről nem hallottam :O

Te ezt hol hallottad/olvastad?

2011. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Most jöttem a védőnőtől. Ő mondta,hogy készüljek,még az idén négy napra be kell feküdnöm.Lehet,hogy még majd tavasszal is.
2011. nov. 15. 12:11
 3/21 anonim ***** válasza:

hát ez jó:((

Nah csütörtökön én is megyek a védőnőhöz és a házidokimhoz is és leinformálom őket!


...de amúgy én ezt nem értem! Minek feküdnék be a kórházba ha amúgy meg nincsen semmi bajom? Menjek a betegek közé terhesen...ennél nagyobb badarságot én még nem hallottam:(

2011. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A védőnő nem tudom, hogy honnan szedte ezt. A 9-es kódot alkalmazzák minden olyan esetben amikor veszélyeztetett terhességről vagy terhesség miatti keresőképtelenségről beszélünk. Te ez utóbbiba tartozol, de ez a táppénzes kód alapján a kutya meg nem tudja mondani. A kórházi tartózkodás alatt 50%-os a táppénz, hiszen állambácsinak többe kerül, ha kórházban vagy, mintha otthon. Ezért sem hiszem, hogy minden ok nélkül kórházba küldenének.
2011. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Még én sem hallottam ilyet. Én ma megyek este a dokimhoz,rákérdezek.A védőnő azt mondta beszéljem meg az orvosommal mikor fekszem be. Hát kíváncsi leszek...
2011. nov. 15. 12:32
 6/21 anonim ***** válasza:
Majd írj a fejleményekről! amúgy te mennyi idős kismama vagy? (első)
2011. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is 9-es kóddal vagyok itthon augusztus óta. De ezt nekem még senki nem mondta! Hát mostmár én is kiváncsi vagyok!
2011. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
18 hetes vagyok és a 6. héttől vagyok itthon.
2011. nov. 15. 12:48
 9/21 anonim ***** válasza:

Ó, én erről nem hallottam.

Nem tudom milyen kóddal vagyok táppénzen, de már voltam kórházban, és sajna úgy néz ki, megint befektetnek, úgyhogy én mosom kezeimet.

2011. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én is táppénzen vagyok a 7.héttől!Csütörtökön voltam táppénzes felülvizsgálaton, ott nem mondtak semmi ilyesmit.Felmentettek alóla(mármint a felülvizsgálat alól)!ennyi..A védőnőnél tegnap voltam,ő sem mondott ilyet.Remélem csak valamit félreértettél.

21hkm

2011. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!