Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegyük fel, hogy te vagy a...

Tegyük fel, hogy te vagy a legszarabb szarcsimbók az egész földön. Mit teszel?

Figyelt kérdés

úgy értem, csak képzelj el egy lányt, aki ronda, buta, ügyetlen, a humora katasztrófa, egyszerűen utálja mindenki, vagy sajnálja. látszik, hogy soha nem lesz belőle ember, és ezt ő is tudja, és utál is felkelni minden elcseszett napon. közben imád egy srácot, az meg őt nyilvánvalóan nem. utál suliba menni is, csak eeeegy barátnője van. meg egy az előző suliból. totál egyedül sosem volt, tudja, hogy van ennél rosszabb, de azért rohadtul utálja magát. nem tud beszélgetni, mert idióta hozzá. és ha véletlenül mond valamit, ami egy kicsit vicces, örül magának, mint a fhasztuggyami. de ilyen évente kétszer fordul elő. néha eszébe jut az öngyilkosság, elmereng rajta, de nem komolyan. viszont elképzelni sem tudja, hogy valaha szeretné őt bárki. a külsején lehet javítani, de belül mindig üres marad.

érdemes élnie ennek a szarnak? ha igen, hogyan?

naná, hogy én vagyok ő, ki a fhasz lenne. ha nem én lennék, rohadtul nem érdekelne, ha valaki ilyen. oldja meg.


2011. dec. 15. 17:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
akkor grufti lennék. és kábítószereznék is, nyilván. de öngyilkosság, egy fhaszt.
2011. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

hát, nem gyékára teszel fel kérdést, az tuti..

oké, nem baj, ha nem jön válasz, úgyse írtam le normálisan, mi bajom.a bajom az, hogy szürke vagyok. tökre. és a fiúk már általánosban is utáltak. semmi szimpi nincs bennem, ha nem én lennék, pofánverném magam.

2011. dec. 15. 18:23
 3/27 A kérdező kommentje:

nyeeh, pont amikor ír végre valaki..

hát, az, hogy bezsívok, szerintem nem mego.. várjá. mondj egy kort, most. gyanús vagy te nekem.

2011. dec. 15. 18:24
 4/27 A kérdező kommentje:
áá, neem, te nem lehetsz az.. mégis mia szösz az a grufiti?
2011. dec. 15. 18:24
 5/27 A kérdező kommentje:
-i
2011. dec. 15. 18:24
 6/27 A kérdező kommentje:
rágugliztam. nem, emo nem leszek.
2011. dec. 15. 18:26
 7/27 anonim válasza:
100%

Ne legyél ennyire tragikus..:D Hidd el nem annyira rossz a helyzet csak néha mikor elvagyunk keseredve akkor mindig rosszabbnak látunk mindent..Nekem is voltak ilyen pillanataim engem a családba szidtak minden szarnak, csak az anyám állt ki mellettem... És én biztos vagyok benne, hogy nem vagy ronda mert mindenkinek más a szép.. És ne mond, hogy belül üres vagy , mindenkibe van valami ami különlegesé teszi találd meg azt amiben jó vagy...


"...Bajnokok vesztesek mindkettő egyre megy Ne figyeld, hogy néznek rád azok az emberek Akik nem látnak beléd, nekik annyi is elég Hogy mások azt mondják micsoda egy szemét..."



"...Mondd ki amit érzel, csináld amit szeretsz, tökéletes nem, de igazi még lehetsz..."

2011. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
én már öreg vagyok, 25. és ha nem is leszel darkos, a cuccot azért gondold meg. :)
2011. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

kicsilány: nee, te most komolyan anonimot idéztél? NHEKEMM? fejből tudom minden rohadt számát. viszont a másik idézetet nem ismerem, de nem is érdekel, olyan fészbukszarnakláccik.

na mindegy, mindenesetre nincs igazad. de igen, ilyen rossz a helyzet. nem ismersz te engem.

darkosvénfhasz: nyilvánhogy kipróbálom, hülye azé nem vagyok. de azé nem akarok narkós csöves lenni, az meg a másik véglet. na ké, kösz a tippet, khurvahasznos volt. de azé megmondanád, hol szerezzek? komolyan. mert sejtelmem sincs.

2011. dec. 15. 18:36
 10/27 anonim ***** válasza:
tegyél fel magadrol képet és meglátjuk hogy csunya vagy-e vagy sem
2011. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!