Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt életed legszarabb...

Mi történt életed legszarabb napján?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több ilyen is volt: anyukámat egyszer kórházba (intenzívre) vitte a mentő, mert annyira befulladt (pedig nem aszthmás, mégis aszthmás jellegű tünetei vannak), és öcsémmel többször előfordult, hogy éjszaka szaladni kellett vele a dokihoz injekcióért, mert ő is majdnem megfulladt (porallergia, szintén aszthmás tünetekkel). Ezeknél rosszabb napom / napjaim sosem voltak.
2010. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
58%

Megszülettem. Utána hetekig álomba sírtam magam.

Azóta sokkal jobb minden, egyre jobb.

2010. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Legszarabb? Az egyik legszarabb nap, egy nap két szőnyegbombázást éltem túl.
2010. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiderűlt az egyik fiatal családtagomról hogy súlyos beteg.
2010. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kis híján összeverekedtem a szüleimmel, akikkel amúgy jó a kapcsolatom.


Ja, meg amikor az 1. szerelmemmel szakítani akartam, végül ő dobott...

2010. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mikor apukám megkapta első szívinfarktusát,és aznap mikor kórházba vitték,bennt magkapta a másodikat is.Hónapokkal rá a harmadikat.Nem halt meg,él,megműtötték,van beültetett sztentje az erében.

Nekem nem csak 1 legszarabb napom volt.A másik az volt,amikor is a húgomat elkezdtem figyelni,mert egyre furább lett,ápolatlanabb,nagyon aluszékony volt,szüleim el se tudták képzelni,hogy mi lehet vele.Egy napra rá,mikor átkutattam a szobáját,találtam a fiókja legmélyén egy fecskendőt,kanalat,és zacsiban valami port is.Mikor hazajött,nekiestem(szüleim nem voltak otthon)és kivertem belőle,hogy heroint használ hónapok óta.Lemerevedtem,és percekig csak arra tudtam figyelni,hogy lélegezzek megfelelően,megszólalni nem tudtam.Mintha húztak volna le egy spirálszerű valamibe,le a mélybe.Megfenyegetett,ha szólok a szüleimnek,megbosszulja,de úgy,hogy életemben nem felejtem el.Ilyen elszánt,agresszív arcot még nem láttam.Nem merek szólni a szüleimnek,a bosszútól félek.Viszont azt sem akarom,hogy meghaljon a hugom.Egyetlen egyszer láttam,mikor lőtte be magát,ágyán ült,én rosszul lettem.Leültem,felállni sem volt erőm.Aztán végignézni azt,hogy milyen hatással van rá ez az undormány...nem kívánom senkinek!!Azóta nem tudok aludni éjjelenként,rosszul alszom,az jár a fejemben,hogy talán az utolsó adagot adja be az ereibe,és csak a hullaházban látom viszont.Egyre soványabb,szinte napról napra.Nem merek,nem tudok mit csinálni:-(

Apum állapota miatt nem merném ezzel szüleim leterhelni,tudom a halál terhénél nincs rosszabb,de akkor sem.

Sokszor azt hiszem,hogy a sors direkt cseszett ki velem ennyire,nagyon régen volt boldog napom.

3.dik legrosszabb napom az volt,mikor kiderült,hogy a jobb vesémben 15-20 darab kisebb méretű vesekő van,a balban pedig 2 db,nagy méretű.Egyelőre nem tiszta,hogy mi lesz a sorsuk.De azóta folytonosak a vesegörcseim,amik elviselhetetlenek.Hát ennyi most hirtelen és bocs a pesszimizmusomért.

2010. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez lesz a legszarabb ma megyünk a családdal a nagypapám temetésére :( 16/L
2010. febr. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az exem, 2 évi boldog együtt élés után egyik napról a másikra kitett a lakásból, mint egy megunt tárgyat. Mindezt a SZÜLETÉSNAPOMON. Nem volt egy épkézláb magyarázat sem arra, hogy miért teszi ezt. Aztán 2 hét múlva kiderült, hogy azért csinálta, mert össze akart jönni egy "régebbi" szerelmével. A lány gyorsan be is költözött a helyemre. Ez elég szar ...
2010. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

1. legszarabb nap: Meghalt a nagymamám.

2. Apám elhagyott, úgy hogy a kezembe adott 1000 Forintot. :|

3. 2 évre rá apám vissza költözött

4. Meghalt a nagypapám.

Mind ez csak röpke 4 év lefolyása. :(

2010. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
meghalt a nagyim (3 hónapja). Meghalt a macskám (talán másnak nem ide sorolható, de nekem nagyon!), kórházba kerültem és azt mondták hogy naponta hatszor kell ennem.
2010. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!