Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy semmi nem jön össze?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta szerelmes típus vagyok, onnantól érdekeltek a pasik és mindig volt valaki, aki nagyon tetszett, vagy szerelmes voltam belé, de sajnos soha nem jött össze semmi. Most 22 éves vagyok, és még ez a helyzet áll fenn. Soha nem volt senkim. Általában a foglalt pasikba szerettem bele, vagy pedig azokba, akiket egyszerűen nem érdekeltem.

Lehet hogy lehurrogtok, de irigy vagyok másokra, akiknek tökéletes párkapcsolatuk van már évek óta:(

Annyi csalódás ért már, annyi visszautasítást kaptam, hogy meg sem tudom számolni, és belefáradtam már, 22 évesen. Az ismerőseim, a barátaim, mind azt mondják hogy szép lány vagyok, és az utcán is kapok ilyesfajta visszaigazolásokat (elismerő nézések, stb.).

Pár hónapja, amikor elkezdődött a suli, eldöntöttem, hogy csak a tanulásra koncentrálok, semmi pasi ... (új suliba mentem). Tényleg a tanulásra koncentráltam, aztán feltűnt egy pasi, közeledett felém, nekem megtetszett, és (hiba volt, tudom) örültem, hogy hátha most már összejön valami kapcsolat. Utána kiderült nemsokkal, hogy barátnője van ... Ennyit erről :(


2011. dec. 16. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy amíg rágörcsölsz a témára, nem jön össze. Engedd el a problémád, foglald el a gondolataid mással és egyszer csak azt veszed észre, hogy sikerül!
2011. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont egy ilyen példát írtam le, hogy nem foglalkoztam vele, és mégis szerelmes lettem, és csalódnom kellett :S
2011. dec. 16. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen "szerencsétlen", ha beleolvasol itt-ott a kérdésekbe rájössz, hogy nagyon sokan vannak hasonló helyzetben, és ez még csak nem is a teljes népesség.
2011. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, hasonlóan érzek én is és soha nem volt barátnőm. Ráadásul én még pár évvel idősebb is vagyok nálad :P Ez van... :(

Egyébként ha körbenézel a Randizás/Szüzesség/Párkapcsolatok kategóriákban akkor láthatod, hogy elég sokan vannak még így ezzel.

2011. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen szerencsétlen vagyok, kb vagy olyan csajokra hajtok rá, akiknek alapból nem jövök be, vagy amikorra eldöntöttem, hogy most ráhajtok, mert nyert ügyem van mindig megszakad vele a kapcsolat, természetesen nem az én hibámból, egyáltalán nem keres engem, és ha nagy nehezen utolérem, akkor passzív, pedig tényleg semmi jelét nem adom, hogy lenne valami olyan szándékom, hidd el én is szarul érzem magam, ilyenkor szoktam depis zenét és filmet nézni, hogy végre az jöjjön a csapból amilyennek én látom a világot, és tudom, hogy nekem ettől csak rosszabb, de máshoz nincs kedvem ilyenkor, amint tudsz tegyél ellene
2012. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!