Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még egy ilyen szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egy ilyen szerencsétlen lány akinek 20 éves korára nem történt semmi szerelmi téren?

Figyelt kérdés
Még csak kihasználni se voltam jó, semmire nem vagyok alkalmas! Meghalnék már azért, hogy valaki szeressen!
2011. okt. 4. 21:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
nyugi, 19 vagyok nekem se volt egy barátnőm se
2011. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
18 vagyok, nem volt egy kapcsolatom se, de nem érzem magam szerencsétlennek, sőt. 18F
2011. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 coffeez ***** válasza:
Ne várd! Hagyd hogy rád találjon! Járj nyitott szemmel! Mindenki kell valakinek, ezt ne feledd! Talán épp megspórolsz 3 szakítást, nyugi! :)
2011. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Nekem 28 éves koromig nem volt semmilyen kapcsolatom,mert tanutam. Egy évre rá férjhez mentem,van egy kisfiam,és boldogan élünk.

Nem attól boldog valaki,ha fűvel-fával lefekszik.

2011. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!!!Eljön még a te időd is!!!

Ne legyél szomorú!!!Mindenkinek van párja csak meg kell hogy találja!!!:) Legyél merész,mindig járj nyitott szemmel,és ha kell akkor legyen vér a pucádban ,hogy kezdeményezz!!!

2011. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

21:32 Nem egy tündérmesében élünk! Már csak ha azt nézzük, hogy sokkal több a világon a nő és egyre kevesebb lesz a férfi. Sokkal kevesebb esélye van egy nőnek párt találni. Már legalábbis annak aki nem egy nyomulós rib@nc.


Nyitott szemmel, de hol járjak? Szórakozóhelyeken csak iszákos bulizós senkik vannak akik biztos nem akarnak komoly kapcsolatot, suliban is szinte csak lányok vannak, amúgy is nagyon kevés van akivel összeillenénk...

2011. okt. 4. 21:39
 7/42 anonim ***** válasza:

25 éves koromig semmi... Se csók, se szex, se SZERELEM.. Illetve én szerettem, de az más tészta...

Azóta beindultak az események... Pörögnek körülöttem a pasik, kalandok, csókok, szex is akad:)

De a szerelemre még várok...:(

28/l..

2011. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Ez engem nem vigasztal ha másnak is egy katasztrófa a szerelmi élete.
2011. okt. 4. 21:45
 9/42 coffeez ***** válasza:
Az élet megoldja. Én 10 évig(!) dolgoztam egy helyen egy sráccal. Soha nem beszéltem Vele, csak köszöntünk egymásnak. Aztán egy véletlen folytán úgy alakult, hogy beszélgetni kezdtünk. Aztán másnap is, aztán.. 8 hónapos a kisfiunk :)
2011. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Most ha én se találok 30 éves koromig senkit akkor még 10 évig nem lesz se csók se semmi? Áh akkor inkább felkötöm magam.
2011. okt. 4. 21:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!