Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én gondolom, hogy veszély...

Csak én gondolom, hogy veszélyes az ilyen lány?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt,visszahallottam,hogy sokszor kellet magát fizikailag megvédeni,és hát elég jól ellátta a baját annak aki bántotta. Furcsa mert ránézésre egy törékeny lánynak tűnik.Senki se nézné ki belőle..De hallottam,hogy ő nem csaj mondja,hogy megveri vagy megüti ezt vagy azt hanem meg is teszi persze mikor nem számít rá.
2011. dec. 18. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:

-csaj


*csak

2011. dec. 18. 18:33
 2/6 anonim ***** válasza:

mivan? hallottad hogy ő nem csaj, mondja hogy megveri???


egyébként meg nem veszélyes, megvédi magát ha kell. nekem még szimpatikus is..

2011. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
*persze mikor nem számít rá az illető.
2011. dec. 18. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:


na így már értem.

2011. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne az??

Minden normális ember megvédi magát,ha kell,nemtől függetlenül.

Amúgy én is ilyen vagyok!Nagyon elszántan edzek és harcművészetet is tanulok,úgyhogy egyáltalán nem vagyok egy gyenge,elveszett lányka!De meglehetősen alacsony és karcsú vagyok,ezért senki sem nézne ki belőlem egy határozottabb fellépést.De csakis akkor bántanék valakit,ha azzal magamat vagy másokat kellene megvédenem!!Alaphelyzetben nagyon nyugis és békés vagyok.

2011. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én vagyok az !!!!!!!!!!!!!

ÉS MOST EL FOGOM LÁTNI A BAJODAT

2012. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!