Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy érjem el azt mikor...

Hogy érjem el azt mikor egyedül ülök a suliba és senki nem dumál velem, ne szomorítson el?

Figyelt kérdés

ugyanis elég sokszor fordul elő, hacsak a nap végére bele nem keveredek vmi beszélgetésbe, az egész jól felvidít,de ha egész nap semmi sincs akkor szomorkodok ,és ha valaki megszólít, nagyon bunkó vagyok ,és csak néz hogy miért..


annyira utálom magam olyankor.


aztán elkezdek elmélkedni hogy lehetne rosszabb is, lehetne az is hogy nagy ívben leszarnak és akkor sosem dumálok velük, így meg csak heti 2-3 olyan nap van


csak azért kérdezem ,mert az osztálytársaimon azt látom ha nincs mellettük senki és egyedül ülnek nem keseregnek, én meg ha egyedül maradok ,elkezdek zenéthallgatni+olvasni(jah van egy két unalmas órám) ,de mindig azon jár az agyam hogy hogy lehetne vonzóbb a személyem mások számára ,hogy ne így kezeljenek, mert őszintén szólva én is így kezelném magam az ő helyükben

18f


2011. dec. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg csak néhány dolgon változtatni. Például ha valaki megszólít, gondold át a választ, hogy nem bunkó-e. Akár be is gyakorolhatsz néhány mondatot, illetve kérdést. Ha kérdezel, szimpatikusabb leszel, ráadásul nem kell beszélned, mert a másik beszél.
2011. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hm..megértelek...

Velem se beszélgetnek az osztálytársaim, de már hozzászoktam.

Az egész napban a legjobb az ebédszünet, akkor legalább találkozhatok a barátnőimmel. :)

Én is mindig hordok MP3-t vagy mobiltelefont suliba, csak hogy tudjak zenét hallgatni.

Nem töröm magam azon, hogy elfogadtassam magam velük. Egy félreértés és egy kitalált botrány miatt akadtak ki rám. (Hosszú sztori egyébként)

Tavaly eleget próbálkoztam meggyőzni őket az igazamról, most már inkább figyelmen kívül hagyom őket.

18/L

2011. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit tehetsz:

Próbálj meg beszélgetést kezdeményezni te. Csak lazán, nem múlik rajta semmi úgymond.

Lehet, ők is szomorúak, csak nem mutatják ki. Nem tudhatod.

2011. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, azzal a különbséggel hogy van egy legjobb bnőm, bár a tanárok azt szeretnék, h a ne barátkozzunk annyit, hogy másfelé is tudjak nyitni, de ez 1 elég hosszú story.. Eleinte én is nagyon elveszettnek éreztem magam de mostanában egyre több beszélgetőtársam akad. Azt tanácsolom neked, hogy nyiss mások felé, és akkor ők is nyitni fognak feléd. Ez nekem is elég sokat segített.

Ja, és még valami, ha valaki megszólít, ne duzzogj, mert utána normális hogy nem szívesen áll veled szóba többet az az illető. .

2011. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!