Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20-25 feletti fiúk, akiknek...

20-25 feletti fiúk, akiknek még nem volt barátnőjük és rengeteg visszautasításban volt részük, azok belegondoltak már, hogy lehet, hogy örökre egyedül maradnak? Azok akik így állnak, nincsenek mélységesen elkeseredve? Mi lehet a kiút?

Figyelt kérdés
Én 25 vagyok, sosem volt barátnőm, mindig kikosaraztak. Már kezdek beletörődni, hogy egyedül maradok. Nem látom a kiutat. ennyi visszautasítás után már teljesen megtörtem. Nem vagyok lelkileg a leggyengébb ember, de ennyi kosár után, kezdem elveszteni a reményt. Édesapám és nagyapám is már kb 22 éves korára megházasodott vagy több barátnőn túl volt(én nem akarok csak 30 felett házasodni, de nem is lenne kivel). Nekem meg senkim sem volt még, nem értem miért. Ha nekik sikerült akkor nekem miért nem? Még csak ronda sem vagyok, hogy erre foghatnám. De ezek a túlzott igények, amit a mai lányok támasztanak a leendő fiújukkal kapcsolatban, ez teljesen elborzaszt, és nem tudok megfelelni úgy érzem. Kezdek depressziós lenni.
2011. dec. 1. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
és a legszarabb az egészben hogy otthon már titkon b.zinak néznek :S állandóan az matat a fejükben vajon miért nem hoz haza lányokat? miért nincs barátnője?
2011. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon fején találtad a szöget. Nekem is mindig mondja az édesanyám, hogy meleg vagy fiam? Mondom, hogy nem. De szerinte meg igen, mert még nem volt b. nőm. Mindig mondom neki, hogy ennyi visszautasítás után, már én azt sem tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány. Mondom, hogy ezek a mai lányok, csak a külsőre meg a pénzre buknak, de mindkettő hiányában esélyem sincs. Ő váltig állítja, hogy nem ilyenek, mert pl apád ronda ember volt, mégis volt több barátnője meg egy szép felesége. Csakhát régen még valahogy a csúnya pasik is megtalálták a párjukat, de ezek a buta lányok már egy ilyen pasinak, de még egy átlag pasinak sem adnak túl sok reményt. Ez a véleményem.
2011. dec. 1. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
tényleg eléggé vicces elvárásaik vannak a mai csajoknak. én mondjuk nem vagyok elkeseredve, bár nekem sincs senkim, de tudom hogy nem bennem van a hiba. 10ből 9 hasonló korú ismerősöm egyedül van. :)
2011. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a lányok akik ida írnak, vagy azok a pasik akik szintén ide írnak, azt válaszolják zsigerből, hogy bizony benned van a hiba és nem a nőkben. Azt bírom a nőknek sosem lehetnek hibáik, ők felállíthatnak orbitális elvárásokat, de akkor sem bennük van a hiba, hanem csakis bennünk, a fiúkban. Ebből nem lehet jól kijönni.
2011. dec. 2. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindkét nemben van temérdek hiba.

És elmondanám csak úgy mellékesen, hogy bizony nem csak a lányoknak vannak irreális elvárásaik, hanem a fiúknak is úgy szintén.

Sok lány, és fiú van egyedül, és sok visszautasítást kell elviselniük mind két nemben.

Én sokszor olyan fiúktól kaptam visszautasítást, akik teljesen átlagosak voltak nem voltak izomagyúak sem, még sem tetszettem nekik pedig elvileg normális vagyok.

ezek szerint akkor azért vannak egyedül a fiúk(lányok is szintén), mert azért hát mindenkinek vannak elvárásaik.Nem?

Jó hogy nem tetszettem nekik, ha egyáltalán nem jövök be egyiknek sem. Elfogadom. Nem tetszhetek mindenkinek.

Ezzel is csak azt akarom mondani, hogy az egy dolog, hogy a lányoknak vannak elvárásaik, de hidd el csak azért a fiú nem fog lejjebb adni csak mert a lány rendes, normális és nem disco maca meg ribanckodó. Hidd el, ugyanúgy ők is válogatnak, és elvárásaik vannak a lányokkal szemben. Nem fogják lejjebb adni semmivel sem,hiába akarnak ők is normálisat. Azért a normális átlagos/csúnya, vagy a normális/ szép között elég sok különbség van. És ezt ők is tudják.

Úgy ahogy a lányok sem. Kezdem úgy érezni, hogy ezt mindkét nem egymásnak csinálta, hogy ez így alakult ami mostanában van.

Már úgy vagyok vele, hogy nem akarom görcsösen keresni a páromat. Majd ha lesz ,lesz.Nem erőltetem. Inkább sodródom az árra. Azóta nyugodtabb is vagyok.

2011. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
árral*
2011. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oh ne hogy azt hidd, hogy csak a fiukkal törtenhet ilyesmi... 21 vagyok, meg nem volt baratom, es lassan mar en is feladom.

Talan annyival vagyunk mi jöbb helyzetben, hogy minket nem neznek rögtön leszbinek, ha nincs pasink.

Az elvarasok meg... Sok olyan lany van, akinek teljesiteni tudnad az elvarasat, csak valüszinüleg ezek a lanyok a tieidet nem tudnak teljesiteni. Vagy forditva. Nem egyszerü. :)

2011. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok jóképű, művelt, kicsit hóbortos, nem sportolok mégis jó alakom van. Általában kedvelnek és szeretnek. Ezt tudom magamról.


lusta vagyok, önbizalomhiányos, álmaim csak elalvás után vannak, olyan vagyok, mit a rossz kormányzás csak a problémát hangoztatom meg a megoldást de nme teszek semmit. Kancsal vagyok és minden önbizalom hiányomat erre a számlára írom. Sokat foglalkozok azzal, hogy mi nincs, minthogy örülnék ami van, képtelen vagyok a szerelemre.


Ja és ez nem anyagi. Nincs barátnőm évek óta, és nem is csajozok. Viszont mindennap megbánom.



Túlzott igények az idolokkal teli média miatt van. De ideális emberek nincsenek. NAgyon kevesük kiegyensúlyozott. Nem ritka drog, pia, öngyilkossági hajlam. Pedig van pénzük.


Isten szerencsére létrehozott egy földi angyalt ami hihetetlen mód megtanít minket szereteni és törődni elfelejtve a nem szeretettséget ez pedig a KUTYA

2011. dec. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!