Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ennyi semmirekellő,...

Miért van ennyi semmirekellő, barom ember, aki példának okáért itt teszi közzé "hozzánemértését" egy-egy adott témához?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt mindenki érvényesülhet komolyabb következmények nélkül!


Érdekes módon ha a kérdés viszonylag érthetően van megfogalmazva, akkor kevesebben adnak idióta választ.


Ha belekerül egy-egy égbekiáltó helyesírási hiba, vagy fogalmazási anomália, akkor egyből lecsapnak rá azok az emberek is, akik egyébként a közelébe sem mennének az adott kérdésnek.


Továbbá volt rá példa, hogy én is válaszoltam egy kérdésre (a legjobb tudásom szerint) és később jött valaki aki megcáfolt!

Jeleztem hogy valóban neki van igaza és anonímitás ide vagy oda, égett a pofám, mert hülyeséget írtam.


A "hozzánemértés" még nem ok arra, hogy ne reagáljon valaki egy kérdésre.

Persze felmerül a kérdés, hogy a kérdező van-e annyira intelligens, hogy kiszűrje, melyik a válasz a feltett kérdésre és melyik a "vicc".

2011. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!