Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van értelme élni, ha az ember...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Van értelme élni, ha az ember nem boldog?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi értelme még élnem...
2011. dec. 18. 21:40
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
azért a pár jó pillanatért érdemes, ha másért nem is
2011. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Pár jó pillanat nincs az életemben :(
2011. dec. 18. 21:48
 3/49 anonim ***** válasza:
52%
Túl negatív vagy! Biztos hogy van a te életedben is egy pont amiért érdemes élni, pl család barátok ....
2011. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Majd lesz. Kérdezz meg 1000 ember hogy most boldog-e és hogy volt-e valaha boldog. Korosztályonként add össze és rajzolj grafikont. Utána megmondom érdemes-e élni.
2011. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Csak a magány van, a pénztelenség, a viszonzatlan szerelem, és a monoton napok, és a fájdalmas szív, és a szenvedés, a stressz...
2011. dec. 18. 21:50
 6/49 anonim válasza:
94%
Élni mindig érdemes..és ha úgy érzed, hogy ennél rosszabb már nem lehet, akkor már csak jobb lehet. Feladni a legkönnyebb, de ha küzdesz, akkor büszke lehetsz magadra és máris szereztél magadnak egy jó pontot.
2011. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
kor, nem?
2011. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a"fájdalmas szív"és a "viszonzatlan szerelem" valahogy azt sugallja,hogy ezek a "meghatározó tényezők" ami így elkeserített!Keress olyat aki viszonozza érzéseidet és akkor már nem is fog az a szív annyira fájni!/a többi "mellékesre"meg úgyis könnyen találsz megoldást!
2011. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

teszel vmit a változásért, vagy várod hogy történjen veled vmi érdekes?


mert magától nem fog jönni..

nekem is szar az életem ,de rájöttem hogy ezt a gondolkodást csak magamnak köszönhetem nem az embereknek,ezért kell változni

2011. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Nem vagy ám egyedül.. nagyon sok a magányos, kiábrándult ember. És mégis teljesen egyedül vagy. Aki önmaga is boldogtalan, az nem fog tudni téged felvidítani, aki viszont nem az, az meg nem érthet meg.


Mit szeretnél, hogy megértsenek, vagy hogy reményt nyújtsanak?

2011. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!