Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni, ha valakinek...

Mit lehet tenni, ha valakinek nincs semmi fantáziája? De tényleg nincs, nem csak úgy kitalálja vagy lusta. Kézügyesség sincs.

Figyelt kérdés
Semmit nem tudok kitalálni, hiába szeretném. Pl. emeletet akarok egy ketrecbe, de nem értem, hogyan lehetne. Hiába nézek képeket vagy olvasok leírásokat a készítésről, akkor sem értem. Ha lakásdekorációt szeretnék valaha, az sem menne. Saját készítésű akármik se jutnak eszembe, hogyan lehetne megcsinálni. Rajzolni sem tudtam soha, kézügyességem sincs. Nem véletlenül hagytam abba egy sulit, ez miatt. Főzéskor, főleg sütéskor sem tudok kitalálni semmi újat, nincs soha ötletem.
2011. dec. 22. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

semmit, nem tudok, hiába, nem értem, sem, soha


Mi ez kéremszépen ha nem tudatos gátcsinálás?


Felejsd el ezeket a szavakat. Ajánlok egy könyvet a kreativitás növelésére: Edward De Bono: Kreatív elme.

Nagyon jó játékos gyakorlatok a kreativitás fejlesztéséhez. Ja a másik, ha már késztetésed van ezekhez a dolgokhoz az fél siker!


Edison amikor már 1500 formáját kipróbálta, hogyan gyújtson lámpát, megkérdezte tőle valaki, hogy miért nem hagyja abba ezt az ostobaságot, ha ennyit próbálta. Ő erre ilyesmit válaszolt: Mostmár 1500 módját tudom annak hogyan NEM lehet lámpát csinálni, nem sokára megtalálom azt az egyet, amivel lehet! Megtalálta.

2011. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem így állok hozzá a dolgokhoz, nem ez az oka. Nem felfogás kérdése nálam, alapból ilyen vagyok. Létezik olyan, aki nagyon tehetségtelen? Az mit tud kezdeni magával? Másoktól nem szeretek segítséget kérni. :S
2011. dec. 23. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit egy rossz gyerek kb. olyan vagy,semmit sem akkor tegyél róla hogy tudjál valamit.Kezdj el origamizni fejleszd magad,

ennyi.Nem kell egyből ez zsebkendős síró-rivó szöveg.:D

Hajrá.

2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat, minek neked a fantázia? Legfeljebb nem szerzői/szabadalmi jogdíjakból fogsz megélni. Főzd azt, amit mások már kitaláltak, rengeteg szakácskönyv, recept van! Lakásdekorációt is lehet készen kapni. Mindenkinek más az erőssége, neked nem a kreativitás. Nincsen ezzel semmi baj.
2012. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!