Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Azért írtam ebbe a kategóriába,mert itt szerintem normális választ fogok kapni.

Szóval az van,hogy semmi kézügyességem sincs,komolyan,mindent elszúrok,semmit sem tudok megcsinálni.

Pl. a ballagásomra is fodrászhoz kellet menjek,mert nem tudtam belőle semmi jót se kihozni. A sminkelésről ne is beszéljünk.

[link]

Ilyen mintát sose tudnák megcsinálni a körmömre,vagy ha mégis órákba telne vagy napokba. Vagy akármiről van szó nem tudom megcsinálni,és annyira rossz nézni,hogy a barátnőim mindent megtudnak csinálni,tökéletes kézügyességük van.

Csak velem b*szott ki a természet?



2011. dec. 3. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a ballagásodon nem te csináltad a hajad, meg a sminked az nem jelent semmit, ugyanis ilyen nagy felhajtásokon(ballagás, szalagavató stb.) minden lány

(sokan-sokan) fodrászhoz megy.

Nem kell rögtön ilyen nehéz mintát csinálnod! Előbb próbálj csíkokat húzni vagy valami ilyesmi, mert ha ez a bonyolult minta nem sikerül először akkor meg csalódni fogsz és el megy a kedved az egésztől! Gyakorolj és nyugi, ügyes vagy! :)

2011. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod :)

Kicsit megnyugtattál :D

2011. dec. 3. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:
2011. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem vagy szerencsétlen,csak szerintem neked sincs az ilyenekhez túl sok türelmed :D


én mit mondjak,amikor a körmömet még sima egyszínüre se tudom kifesteni,mert valahogy mindig szana-szét folyik az a k.rva körömlakk és amikor megszárad,olyan szar lesz,hogy az nem igaz....ez azért van,mert nincs türelmem tökölni fél órákat,hogy megtanuljam rendesen kifesteni a körmömet :'D de hát ez van


13l

2011. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaj ne is mond,nekem is összevissza folyik aztán meg mikor végre befejeztem valamihez véletlenül hozzá érek,mert elfelejtem vagy valami és szétkenődik az egész,wáá.
2011. dec. 3. 14:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok körömmatrica van ám, a barátnőid is lehet, hogy azt használnak, csak mondják, hogy ők csinálták. A hajukat/sminkjüket szintén lehet, hogy más csinálta. Nem szabad mindent elhinni. Nem azt mondom, hogy támadd le őket, hogy: hazudsz! Csak én is rengetegszer tapasztalom, hogy rettentően sokat hazudnak körülöttem az oszt.társaim. :) Te is vagy valamiben ügyes és tehetséges, koncentrálj azokra! :) A sminket pedig gyakorolni kell, az elsőnél én is úgy néztem ki, mint egy bohóc kb. XD De aztán muszáj volt, mert színház-őrült lettem és oda nekem kell, szóval így egy bő egy év múltán már egész jól el tudom készíteni magamnak. ;)
2011. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a válaszodat :)

Igen,tudom milyen :D

Ők általában megszokták mondani,hogy pl. most a hajamat anyum csinált meg

De olyan szerencsétlennek érzem magam,még ezt se tudnám megcsinálni :'(

http://www.youtube.com/user/apandalover212#p/u/10/XMINxl1qtK8

Egyébként mostanában én is járok színházba,de nem szoktam kifesteni magam,gáz?:/

2011. dec. 3. 15:46
 8/13 anonim ***** válasza:

15:36os vagyok.

Dehogy gáz, én a színházba készülődésem leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, mintha egy randira mennék. Mondjuk végül igaz is, a színház a "szerelmem"... :D :)))

Egy kis off: Hova jársz színházba? :D

2011. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kétlem,hogy egy helyre,Nagyváradon lakom (Románia)

Te hol laksz?:)

2011. dec. 3. 21:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor nem. :D Én győri vagyok, de egyébként Pestre járok színházba. :D
2011. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!