Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bennem van a hiba? Nagyon...

Bennem van a hiba? Nagyon rossz így (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok alapjában visszahúzodó, bár szeretek(szeretnék) bulizni, haverkodni stb...az a problémám hogy egésznap itthon ülök, nem mozdulok ki egyáltalán, és alig van haverom. Mindez azért van mert egyszerűen nem engednek a szüleim sehova. Nem azért mert mondjuk büntetésben vagyok vagy ilyesmi, hanem mert 'csak úgy'. Nemd értem őket. Nyáron is az volt hogy egyszer mentem el haveromhoz egy fél napra, aztán mikor másodszorra akartam menni, azt mondták főleg apám, hogy 'hogyan is képzelem ezt, egész nyáron kujtorgok', pedig tényleg csak egyszer voltam. Itt a téli szünet, valószínű hogy megint nem csinálok semmit és nem megyek sehova, itthon ülök szilveszterkor is egyedül. Szerintem semmi rossz nincs benne ha mondjuk elmegyek haveromhoz, esetleg ott is alszok mivel nincs úgy busz, vagy mégis? Teljesen antiszociális vagyok így. Nem tudom mit tehetnék, nagyon rosszul érzem így magam. Beszéljek velük?(bár próbáltam) valami olyasmi volt a válasz hogy '16 évesen mit akarok' szóval a kérdésem hogy mit tehetnék hogy elegedjenek?
2011. dec. 23. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem azért ennyire nem durva a helyzet ,de ismerős..muszáj lesz kommunikálnod velük, gondold el a beszélgetős szitut a fejedben. és akkor felkészültebb leszel


de amúgy .csináld meg azt hogy elhúzol itthonról aztán örülsz a fejednek hogy végre nem kell otthon döglened ,majd pedig elmeséled h milyen jó volt.és hogy ahhoz képes milyen szar lett vna itthon, ha így sem "fogadnak szót" akkor szarjál bele és húzz el otthonról :D:D aztán egy idő után csak hozzászoknak :D


bocs de jobbat nem tudok

2011. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D kösz, már ezen énis gondolkodtam
2011. dec. 23. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj velük, próbáld megértetni, hogy jobb lenne neked, ha engednének a haverokkal, és nem kéne egész nap a négy fal közt ülnöd és bámulnod a plafont. Ha nem segít a beszélgetést, én sem tudok mást mondani, minthogy engedély nélkül elmenni, bár ez után vállalnod kell majd a felelőséget.
2011. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dobsz egy privátot? :D
2011. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!