Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam vele mert rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele mert rossz volt, megéri visszamenni Hozzá 2-3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Elmondhatatlanul szeretem, imádom Őt, és nagyon hiányzik.De már rossz volt a kapcsolat mert csak veszekedtünk,viszont nem tudom mit csináljak nélküle.Nem tudom megéri-e visszamenni, megéri-e drámázni, azért hogy együtt lehessünk újra.Ő nagyon imád engem szintúgy, de Ő már lemondott arról is, hogy valaha látni fog, és azt mondta, hogy megbocsáthatatlan amit tettem.

Nem tudom mitévő legyek, szerezzem majd hónapok múlva vissza, mikor már leülepedtek a dolgok, ha még mindig szeretem, vagy hagyjam a fenébe.

(Pont mikor szakítottam vele azon voltunk, hogy megjavítsuk a kapcsolatot)Nagyon megbántam. Hülye vagyok...hihetetlenül.

18l


2011. dec. 10. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit tettél?

Mi az ami megbocsájthatatlan?

Mikor mondta ezt?

Ő tudja,hogy szereted?Mondtad neki?

Miből gondolod,hogy lemondott rólad?

Mikor mondta,hogy megbocsájthatatlan,amit tettél?


Ezekre légyszi,amennyire csak lehet,konkrét válaszokat,máskülönben aligha tud itt bárki érdemben segíteni...amúgy nektek kell tudni megbeszélni,hogy meg tud-e még neked bocsájtani...

2011. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mégis mit tettél ?


"(Pont mikor szakítottam vele azon voltunk, hogy megjavítsuk a kapcsolatot)Nagyon megbántam. Hülye vagyok...hihetetlenül. "


gondolom ehhez kötődik valamilyen szinten..

2011. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább most keresd fel őt, és beszéljétek meg a dolgokat, hogy mit rontottatok el és min változtassatok. Pár hónap múlva már késő lenne, meg addigra már lehet hogy lesz valakije. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor találtok megoldást! Mi alapból úgy álltunk a kapcsolatunkhoz, hogy bármi gondunk van, azt megbeszéljük, és az elmúlt másfél évben még egyszer se veszekedtünk/vesztünk össze, mert mindig mindent megbeszéltünk és együtt javítottunk ha kellett. Szóval szerintem vigyél neki olyan csokit, amit szeret, kérj bocsánatot és aztán beszélgessetek el róla, hogy hogyan tovább, megéri-e folytatni, és mondd el neki, hogy mi volt rossz.
2011. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

könyörögd vissza magad & békítő szex..:D


ha szeret akk nem lesz probléma..

2011. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én egyszer melegítettem fel egy kihült kapcsolatot,de végül 3-4 hónappal a felmelegítés után végleg szétmentünk(előtte 3 évig voltunk együtt folyamatosan,őrült nagy,perzselő,lángoló,izzó,forró,heves,amolyan igazi mindent elsöprő nagy szerelem volt,életem nagy szerelme,akkoriban 25 körül jártam,most 29 múltam,jövő júniusban leszek 30) /ja és férfi vagyok/
2011. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mit tettél? Szakítottam vele, mert mindenen összevesztünk, minden egyes apró marhaságon, és már csak szidtuk egymást mint az óvodások.

Mi az ami megbocsájthatatlan?Megbocsájthatatlan szerinte az, hogy én szakítottam vele, mert a szerelmünkkel nem szakítunk.

Mikor mondta ezt? Ezt épp ma mondta.

Ő tudja,hogy szereted?Mondtad neki? Tudja hogy őrülten szerelmes vagyok belé, és ő is belém, de tényleg már csak oltogat hogy már nem is érdeklem, meg el fog felejteni, pedig szeret nagyon.

Miből gondolod,hogy lemondott rólad? Ma mondta, hogy lemondott rólam végleg.

Mikor mondta,hogy megbocsájthatatlan,amit tettél? Ma.

2011. dec. 10. 18:41
 7/8 A kérdező kommentje:

Mégis mit tettél ?


"(Pont mikor szakítottam vele azon voltunk, hogy megjavítsuk a kapcsolatot)Nagyon megbántam. Hülye vagyok...hihetetlenül. "


Veszekedtünk mindenen, hülyeségeken.Megbeszéltük, hogy meg fogjuk javítani a kapcsolatot, mert nagyon szeretjük egymást.Elmentünk teázni, beszéltünk, de szakítottam vele aznap este, mert ahogy kiléptünk a teázóból már hozzám sem ért, rám se nézett, mellesleg csak rosszakat mondott rólam a teázóban, de akkor még nem érdekelt. Mikor kimentünk és észre se vette hogy ott sétálok mellette, akkor döbbentem rá hogy mi a fenét csinálok én itt...És szakítottam, és hülye vagyok hogy ezt tettem, adnom kellett volna időt a kapcsolatnak, és hogy javuljon, mert lehet sikerült volna.

2011. dec. 10. 18:44
 8/8 A kérdező kommentje:

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/7 Időpont ma 18:29


Szakítottunk, nem beszéltünk egy pár napig egy szót sem, most beszéltünk msn-en egy keveset, és látni sem akar.

(Felkeresésre értem)

És most egy ideig nem igazán akar látni, meg én se őt, mert nagyon nagy a konfliktus közöttünk, a harag, amiért szakítottam vele.

2011. dec. 10. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!