Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Apple Iphone-t kaptam karácson...

Apple Iphone-t kaptam karácsonyra. Most akkor szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Le kell szólni? Igen?

16/L


2011. dec. 25. 01:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

igen, nagyon tré vagy!

Hallod, te most komolyan nem vagy normális?

2011. dec. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
még a végén megsajnálunk te szegény, hogy iphone-t kaptál... -.- XD
2011. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem erről beszélek.. meglátta egy nagyon közeli barátom és felvonta a szemöldökét. Nem is merem elvinni sehová..

Ez irigység? Ha igen, miért IRIGYEK az emberek? Miért?

2011. dec. 25. 01:47
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
elmondom neked miért szólják le. Mert a sok kis kötsög azzal vakít egész nap. Ha te nem leszel olyan hogy a kezedben villogtatod minden szünetben suliba hogy mindenki lássa, akkor nem fognak leszólni. Használd úgy mint egy bármilyen más telót.
2011. dec. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 magyaros válasza:
56%
attól függ hogyan használod. ha a kollegáid-ismerőseid szegények, ne vidd magaddal közéjük.
2011. dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért lennél szánalmas, ahogy azt se, miért kellene leszólni akárkit akármi hasonlóért. Az Iphone, meg úgy általában egy Apple termék, azért irigység tárgya Magyarországon (mert csak itt az), mert népszerű, úgymond "menő" (ez is az egyik legfontosabb része az Apple-nek (a jó minőségű termékek mellett)), valamint azért, mert (aránytalanul) drága. A magyar ember meg úgy gondolkozik, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is. Ne mered sehová se vinni? Megértem a helyzetet, de nem kellene így gondolkodnod. Ez egy ilyen... mocskos világ, szerintem legalább is sajnálatos, hogy pl. tényleg vannak olyanok, akik a másikat lenézik csak azért, mert neki van valamije, ami nekik nincs, és akkor még ő érzi magát rosszul. Na, ez egy vicc. Mi közük van nekik hozzá, hogy neked mid van? Az Iphone az, amit a neve is mutat: TELEFON. Egy tárgy, nem lesz tőle se jobb, se rosszabb az ember. Bár nem vagyok igazán benne a témában, úgy tudom, elég jó telefon, azt mondom, örülj neki, használd egészséggel, és ne is jusson eszedbe emiatt kínosan érezni magadat.


18/F

2011. dec. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vidd magaddal akárhová, aki emiatt beszól az hülye. Vigyázz rá, nehogy ellopják, magyarokból kinézem. Londonban minden 2. ember iPhone-nal mászkál, ott senki nem szólna meg érte, valószínűleg igen, irigyek, de az ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2011. dec. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Aha, az.
2011. dec. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
magamból kiindulva: nem az cuccot sajnálják tőled,hanem azt ahogy megváltozol ha zsebedbe kerül,elhiszem hogy "értékes" darab de majd akkor légy rá büszke hogy ha te magad teremtetted elő az árát.
2011. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen!!! Londonban, Berlinben, Parizsban kb 66- 75%-nak van iphone.... Csak Magyarorszagon neznek le emiatt!!!!!!
2011. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!