Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy, hogy mindenki...

Miért érzem úgy, hogy mindenki szánalmasnak tart? HEEELP

Figyelt kérdés

Így érzem, pedig annyira nem vagyok az (mások mondják)...

Heeeelp!?


2011. dec. 28. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

kor/nem?

egyébként meg miben érzed magad szánalmasnak, van valami konkrét dolog vagy úgy általában? mondhatnál pár példát

2011. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

21/L

barátkozás,kommunikáció(csendes vagyok),stb

2011. dec. 28. 00:42
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

aha értem, viszont ha mások azt mondják nincs nagy baj akkor lehet csak te látod úgy

de ha zavar akkor kicsit erőltetned kell, próbálj sokat kérdezni másoktól, új emberekkel ismerkedni, akár neten az elején, esetleg menj el ilyen személyiségfejlesztő/önismereti tréningekre

valami sport/hobbi amit szeretsz? azokra is rá kéne hajtani

igazából ilyesmiket tudok csak ajánlani, mert amúgy az nem baj alapból ha valaki csendes, lehet a többieket tényleg nem is zavarja, de hát neked kell jól érezni magad a bőrödben

egyetemista vagy? nincsenek sulin belül sikerélményeid ?(jó jegyek pl) mert attól is lehet

2011. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A legnagyobb bajom,hogy nem igazán tudok miről beszélgetni...Egyetemre járok,de nem vagyok nappalis,így buli kizárva :(

Ötletek,hogy miről lehet dumálni úgy általában ismerkedéskor/ismerősökkel?

2011. dec. 28. 00:53
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk megkérdezed a másikat, hogy mi a hobbija, mi érdekli és kérdezgetsz róla. ez tutira bejön
2011. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi. És az ismerősökkel? Róluk elvileg tudom ezeket :!
2011. dec. 28. 01:11
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Én is ilyen vagyok, elég csendes típus, de ez az önbizalom hiányomnak köszönhető. Külsőmmel semmi gond, de ettől a probléma fennáll. Beszélgetés nekem sem az erősségem, ha kérdeznek tőmondattal le tudom illetve nekem sincs téma, amiről tudnék beszélgetni, de nem is nagyon érzek késztetést a kommunikációra... csak a probléma az, hogy az olyan emberek tudnak érvényesülni, akik sokat beszélnek, mert csak úgy lehet kapcsolatokra szert tenni.

21/F

2011. dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert lehet, hogy tényleg szánalmas vagy. Csak te ezt nem veszed észre, pont ez a szánalmasság lényege, hogy a delikvens nemigen van ennek tudatában. A "mindenki" nem tévedhet, nemde?
2012. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a mindenki nem ezt mondja, csak én érzem úgy...

Tehát?

2012. jan. 3. 18:10
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Azért érzed így mert az is vagy, legalábbis sikerült ez jócskán bebeszélned magadnak. És ez az, ami miatt mások is szánalmasnak fognak tartani. Ne törődj azzal, hogy mások mit gondolnak rólad. Senki sem tud megváltozni mások róla alkotott véleménye alapján. Csak az számít, hogy te mit gondolsz magadról. Ha nem tetszik aki vagy akkor tegyél

valamit, hogy olyan ember legyél aki szeretnél lenni.

2012. ápr. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!