Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon hisztis vagyok, ezért...

Nagyon hisztis vagyok, ezért mindenki utál. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Oké rendben tényleg nagyon negatív vagyok. Viszont tényleg minden tulajdonságom/dolgom tehát minden szar. Ha meg pozitívan gondolkozom akkor is rossz marad és álomvilűgban élnék. Vagy rosszul gondolom? Ha csúny a afejem de azt gondolom,h hát de én így vagyok jó attól még csúnya marad és ugyanúgy senkinek se tetszek.Vagy mégis?
2011. dec. 3. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A csúnya fej példájánál maradva: a fejed csúnya maradi igen, de az elfogadás miatti kisugárzásod pozitív lesz. Biztos te is ismertél/ismersz olyan embert, aki nem mondható kifejezetten szépnek/helyesnek mégis sikeres a másik nemnél.

Szóval nézőpont kérdése a világ. Nem kell mindenhez rosszul hozzáállni.

2011. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor tegyek meg mindent,amit csak tudok. Viszont ne vágyjak elérhetetlen dolgokra ugye?
2011. dec. 3. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Vágyhatsz elérhetetlen dolgokra, de azért ne sok ilyen legyen :) Legyél realista.
2011. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is mi van a lábad közt?
2011. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok:)
2011. dec. 4. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor először is, nem vagy csúnya. Egy csúnya lányt nem láttam még, csak igénytelent. Amúgy ne a külsőd érdekeljen, az csak most számít valamit, amíg fiatal vagy. Később kit fog érdekelni? Senkit. Legyen egy csodálatos harmonikus belsőd, amit szeretsz, és akkor téged is szeretni fognak. :) Még a hisztijeid ellenére is! Tapasztalatból mondom. :)
2011. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért próbáld meggondolni azt a hisztit is. Lehet, hogy csak türelmetlen vagy, vagy válogatós. A kapcsolataidban (szülő, tanár, barát, fiú, bármi) azt kell figyelembe venned, hogy mindenkinek van nyűge, aki még továbbiakat zúdít rá, ne csodálkozzon, ha utálják érte. Próbáld mindenkiben megtalálni a jót, és koncentrálj arra. Érdekes lesz tapasztalni - nem azonnal - hogyan olvad az ellenszenv. Hogy csúnya vagy-e, és ez másokat zavar-e, ezzel ne te foglalkozz, hagyd másokra. Ha bebizonyosodott, hogy emiatt (és nem a viselkedésed miatt) kezelnek le, hagy ott őket, meggyőződésem, hogy csak kevés ilyen esettel fogsz találkozni (ők hasonlóan hisztisek).

Légy ápolt és öltözködj csinosan, a többit bízd a környezetedre, te megtettél mindent, és ennyi elég is a külsőt illetően. Nem hiszek a csúnya lányokban, csak a csúnyán viselkedőkben.

2011. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Stella90 ***** válasza:
mondjuk ne hisztizz...sosem tudtam elviselni az ilyen lányokat magam körül...nincs olyan dolog, amit jobban gyűlölnék a hisztériánál...nincs semmi értelme...
2011. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!