Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gond az egy barátságban, hogy...

Gond az egy barátságban, hogy ha valaki nem igazán jár el sehova ezért nincs annyi élménye amiről tudna beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mivel nem igazán sikerült barátokat szereznem, ezért nincs is kivel eljárnom eseményekre meg ilyesmi, szóval ha majd egyetemre megyek( végzős gimis vagyok, úgy érzem már csak ott fogok tudni barátokat szerezni)félek hogy nem lesz beszédtémám meg hogy emiatt unalmasnak tartanak majd és nem akarnak ismerkedni velem.Tudom fontos a közös érdeklődési kör, de mennyire fontos az ilyesmi egy barátságban?
2011. dec. 29. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek egy része, mint én is, belül élnek, és nem kívül. Sokáig én is azt hittem, hogy ez baj. Egyáltalán nem baj, én a belső élményeimről, kalandjaimról, gondolataimról tudok beszélgetni másokkal. Persze nem azokkal, akik a buli, drog, cigi, p.na, körül forognak, hanem a hasonlókkal.

Az viszont ha se élményeid, se gondolataid nincsenek, akkor viszont nagy a baj, legfeljebb kereshetsz egy másik kukát, vagy beszéltek az időjárásról.

2011. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én 12-13 évesen napokat beszélgettem át a legjobb barátommal, de nem jártunk el sehove csak egymáshoz át meg iskolába meg edzésre ugyanoda. szép is volt.
2011. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!