Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bocs hogy itt kérdezem, de...

Bocs hogy itt kérdezem, de nem tudom hol kéne. Rengetegen mondták már nekem, hogy nagyon hasonlítok a Kristen Stewart által alakított Bellára. Tényleg? Vagy belsőleg értették? Köszi:-)

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 29. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Belsőleg...biztos vagyok benne.
2011. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rossz link
2011. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagyon is :)
2011. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rossz a link, próbáld meg újra, vagy mondd el, hogy juthatunk az oldaladra.
2011. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
76%
Hát, Belláról simán el tudom képzelni, hogy képtelen egy linket rendesen bemásolni, tehát belsőre biztos van bennetek közös :D
2011. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

rossz link!

am nekem van egy ismerősöm aki kajak úgy néz ki,meg még belsőleg is hasonlít a Bellara :D

2011. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Kristen Stewartot úgy ismerik, mint akinek csak egy arckifejezése van, és egy b.zi vámpírba szerelmes, és amikor bajban van, nem harcol, mint egy belevaló csaj, hanem kómába esik (vagy mi volt).

Szóval nem biztos, hogy bók...


[link]


[link]

2011. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18:17 - Ez valami hatalmas, amit belinkeltél!


Kérdező, ha nem te vagy az a "ninush", akkor tényleg rossz a linked. Tölts fel egy önálló képet magadról.

2011. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezeken a képeken senki sem hasonlít Bellára.
2012. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!