Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért aggódtok fiúk a külsőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aggódtok fiúk a külsőtök miatt? Tarány Tamásnak egy csomó női rajongója van, rengetegen szerelmesek belé, pedig nem az az izmos pasi.

Figyelt kérdés
Olvastam hogy valaki még a kezét is megkérte, meg írták neki hogy szívesen hozzámennének feleségül.
2011. dec. 28. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Viszont ismert:P Az utcán rá se néznének a lányok...

Ui.: én nem aggódok a külsőm miatt:P

2011. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen, de az átlag pasik ne ezzel vigasztalják magukat, ha hájas, kopasz, tehetségtele, öregedő, pocakos bácsik. mert tarány az érzelmeivel fogja meg a nőket, és ő is csak a szingli otthonülő, elérhetetlen hercegre váróknak kell. menjenek edzeni a hájpacnik.
2011. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válaszolókkal, és annyit hozzátennék hogy a média folyton azt löki, hogy akkor kellesz a nőknek ha full izom vagy és 1 szál szőr sincs rajtad! Undorító. Na sokan ezért aggódnak a külsőjük miatt.
2011. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Azért kell minden nőnek, mert HÍRES lett! Úgymond celeb. Lesz pénze az éneklésből ergo lesz egy rakat csaja is. Pl király L. Norbi is előtte alig kellett 1-2 lánynak,ha jól tudom csak egyetlen csaja volt mielőtt döntős lett volna az X-faktorban. Azóta meg sorban állnak érte a lányok. Vajon miért? Azért mert a magyar lányok, már az átlag fiúkkal gyakorta szóba sem állnak, hacsak nem vagy kigyúrt, sármos, vagy gazdag. Alapból úgy van beálíltva a legtöbb lány, hogy egy átlag pasit ha odamegy hozzá, akkor elküldi a fenébe. De ha celeb vagy, már ők másznak a nyakadba. Varga Viktor pl tökre úgy néz ki mint egy rossz b+zi, mégis mta szerepelt abban a csilalg születikben, vagy miben, azóta ezerrel tapad rá minden boldog-boldogtalan kis lotyó. Vajon miért? azért mert összenénekelt 1-2 év alatt egy kisebb vagyont és celeb lett. Csak azért. Ja meg azért, mert a b+ziság ma divat lett.
2011. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 LadyLee ***** válasza:
29%
Ki az a Tarány Tamás?
2011. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát... nem nagyképűségből de nekem nem kellene olyan nő aki megkérné a Tarány Tamás kezét!

szerinted ha nem lenne az 5 perces hírnév akkor melyik nőnek kellene? a megasztáros Giorgionak is állítólag voltak rajongói! őt volt "szerencsém" személyesen is látni, háát...

nem lehet mindenki jóképű ez tény! de legalább alap szinten foglalkozhatnának a srácok is a testükkel, mert az esztétikán kívül még rengeteg hátránya van az elhízottságnak.

2011. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Naigen, mondják itt, hogy azért mert híres... na és miért híres? Talán tud valamit? Ti meg semmit? Valamit fel kellett mutatnia a hírességhez, szóval csak nem lehet olyan kis szerencsétlen mint itt sokan... és ez érvényes a többi híres emberre is.


(most számítsuk le a sztárolt-semmirekellőket és azokat, akik tényleg csak a híresség ténye miatt nyomulnak valakire)

2011. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 LadyLee ***** válasza:

Na, megnéztem, hogy ki az a Tarány Tamás és nem igazán értem a nagy felháborodást, hogy "még érte is bomlanak a csajok". A srác egy aranyos, szimpatikus, mackós pasi, aki ráadásul egész tehetséges. Szerintem a magyar átlag otthon a tökét vakaró buta, kuka, lusta bunkók mellett abszolút jó pasinak számít.


Gondolom az a fő problémátok a dologgal, hogy van rajta 1-2 kiló. De számtalan csajnak kifejezetten tetszenek ám a mackós fazonok - bár az én zsánerem a magas, gebe pasi, de a mackóst is jobban kedvelem az izomagyúnál. Sőt, több mackós pasim is volt. Azt hiszem megint az a probléma, hogy egyesek azt hiszik, hogy a van pasik/csajod kérdés az a puszta fizikai, számszerűsíthető szépségparaméterektől függ. Holott ez jókora baromság - a párválasztás nem egy modell- vagy szépségverseny. Számtalan dolog tehet vonzóvá valakit a külsején kívül, sőt, a külső az egyik legelhanyagolhatóbb dolog, ha 1 éjszakánál többre tervezel.


Szomorú, hogy sokan annyira felületesek, hogy ezt képtelenek felfogni.

2011. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem az alakommal meg a testemmel van gond, hanem az arcommal... Nem sok mindent tehetek a javulás érdekében. Persze, létezik plasztikai műtét, de arra kinek van pénze?
2011. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem Tarány Tamás egy teljesen jó kinézetű férfi. Miért kellene aggódnia bárkinek, aki úgy néz ki, mint ő? Az a férfi nagyon is helyes, aranyos, és kedves benyomást kelt.

Mégis kinek nem tetszene egy ilyen férfi? Végre nem vasalthajú.

2011. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!