Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lesz valaki nagyonnagyon...

Mitől lesz valaki nagyonnagyon sértődékeny?

Figyelt kérdés

mindenen besértődök,csak azt nem tudom,miért?

ha valaki megbánt,tovább durcizok,és általában nagyon haragtartó vagyok,ha valaki rosszat mond,még ha meg is bocsájtok neki,a későbbiekben képes vagyok a múlt sérelmei miatt megint összeveszni vele,mert bennem ez még nem tisztázódott le


pl. egyszer a suliban kajaszünetben szkandereztünk az egyik lány osztálytársammal,és meglepődtem,mennyire erős,mert amúgy dagadt és puhány a csaj,mégis majdnem lenyomott,és az egyik osztálytársunk mondta neki, hogy -y,nyomd már le x-et! (engem) erre megsértődtem és egy csomó ideig inkább hozzájuk se szóltam


mondjuk szerintem igazam volt,azért milyen már,hogy nyomjon le engem szkanderben??


de máskor is szoktak azért ilyeneim lenni


miért vagyok ennyire sértődős?


14l


2012. jan. 1. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
mert ilyen a személyiséged
2012. jan. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és így már sosem lesz barátom? :(
2012. jan. 1. 01:50
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Kellemetlen amikor valaki szinte mindenre megsértődik, kellemetlen a másiknak mármint. Az ilyen embert előbb utóbb megtanulják kerülni, mert senki sem szereti 3x meggondoli a mondandóját csak azért, hogy nehogy valami olyasmit mondjon amit félreértesz és megsértődsz rajta.

Próbálj meg elnézőbb lenni és verd ki a fejedből azt, hogy az emberek megakarnak sérteni téged. Valószínűleg csak te veszed rosszul az adást.

2012. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah,kösz,így is elég bajom volt,már csak pont ez hiányzott,hogy te is jössz ezzel az elfognak kerülni,meg mindennel ;)
2012. jan. 1. 16:00
 5/5 anonim válasza:
37%
sértődj meg a jóindulatú és őszinte válaszon is, ezazzz :D
2012. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!